Siemens KS33VVW3P

Jednodvěřová chladnička SIEMENS KS33VVW3P poskytuje skvělou energetickou výkonnost až A ++. Díky pokrokové technologii hyperFresh udrží chladnička vaše ovoce a zeleninu déle čerstvé díky regulaci vlhkosti. Pokrokové a úsporné LED osvětlení brilantně prosvítí celý vnitřní prostor. Chladnička nabízí praktické skladovací místo pro láhve a průhledné přihrádky zaručí dokonalý přehled o potravinách. Celkový objem chladničky je až 324 litrů, takže v ní hygienicky uložíte všechny potřebné potraviny bez starostí. Chladnička poskytuje 7 pater odkládacího prostoru z toho 5 samostatně výškově nastavitelných a 5 přihrádek ve dveřích chladničky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Popis produktu

 

 

 

Úsporná chladnička

Chladnička Siemens KS33VVW3P s technologií super chlazení díky celkovému objemu až 324 litrů nabízí dokonalý prostor pro hygienické uskladnění všech potřebných potravin. Vnitřní prostor chladničky je vybaven 7 poličkami z bezpečnostního skla, z nichž je 5 výškově nastavitelných, speciálního držáku na láhve a 5 přihrádek ve dveřích a 1 přihrádkou hyperFresh s regulací vlhkosti, která je díky regulaci vlhkosti určená k uskladnění ovoce a zeleniny. Funkce freshSense se snímači chladu dokáže udržet konstantní teplotu v chladničce. Pokročilé LED osvětlení dokáže perfektně osvítit celý vnitřní prostor chladničky bez stínů či zbytečného oslnění.

Déle čerstvé potraviny

Díky pokrokové technologii freshSense udrží chladnička vaše potraviny mnohem déle čerstvé a chutné. Měnící se venkovní teplota a časté otevírání dveří chladničky způsobuje značné teplotní rozdíly uvnitř spotřebiči. Chladnička má v sobě zabudované inteligentní senzory, které podporují freshSense technologii, která dokáže zaregistrovat každou změnu teploty uvnitř i vnějšku a dokáže na ně automaticky zareagovat, aby teplota v chladničce zůstala beze změn.

SIEMENS-KS33VVW3P_02

Ochrání vaše potraviny okamžitě

Díky speciální technologii SuperChlazení dokáže chladnička potraviny, které jste právě koupili a do ní uložili, ochladit mnohem rychleji. Tímto způsobem vám uchrání nové potraviny a zabrání oteplení potravin, které se v chladničce již nacházejí. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na 2 ° C, která je nejnižší možná.

Dokonalé vnitřní vybavení

Chladnička ve svém nitru poskytuje skvěle navržené odkládací chovné prostory. Nerezový držák na lahve umožňuje pohodlné uskladnění PET lahví či plechovek a zabrání jejich náhodnému vypadnutí. Zásobník na čerstvou zeleninu a ovoce je prakticky umístění na spodku chladničky, pro co největší pohodlí. Všechny odkládací prostory i poličky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a snadno se udržují. Pokud se vám něco v lednici rozlije, tekutina nikdy samovolně nezteče z konkrétní prohlídky do další.

SIEMENS-KS33VVW3P

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 176 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 324 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 176 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 67 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 110 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: KS33VVW3P

Všechny parametry

Recenze Siemens KS33VVW3P

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KS33VVW3P