Siemens KI86VVFE0


Výška: 177.2 cm, Maximální hlučnost: 35 db, Celkový čistý objem: 267 L, No Frost (mrazák): Ne, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena 20 389 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 204 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Siemens KI86VVFE0 s celkovým objemem 267 litrů je zařazena do klimatické třídy SN-ST. Chladicí část má objem 183 litrů, obsahuje 4 skleněné police, 1 přihrádku HyperFresh s regulací vlhkosti a 3 dveřní police. Spodní mraznička má objem 84 litrů a využívá technologie LowFrost a SuperFrost. Potraviny můžete ukládat do dvou průhledných přihrádek, z nichž jedna je vybavena boxem BigBox. Za 24 hodin zmrazí 4,2 kg potravin. V případě výpadku je výdrž 9 hodin. Chladnička má úsporné LED osvětlení, senzory FreshSense a systém Airflow. Hladina hluku je 35 dB.

Siemens KI86VVFE0

Vestavná chladnička Siemens KI86VVFE0 poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Je vybavena celkovým objemem 267 litrů. Je zařazena do energetické třídy E a má roční spotřebu energie 229 kWh. Je také tichá, s hlučností 35 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část umístěná v horní části nabízí 183litrový prostor pro skladování potravin. Vnitřní prostor je vybaven 4 policemi z bezpečnostního skla, které jsou nastavitelné. Ve dveřích jsou také 3 přihrádky a samozřejmě přihrádka HyperFresh s regulací vlhkosti.

Mrazicí část

Mrazicí část chladničky je umístěna ve spodní části a má objem 84 litrů. Mrazicí výkon dosahuje 4,2 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 9 hodin. Zařízení se skládá ze 2 průhledných plastových mrazicích částí. 

Senzory FreshSense

Uvnitř chladničky jsou umístěny speciální senzory FreshSense, které se starají o optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty uvnitř chladničky monitorují také teplotu okolí. Pokud dojde k výkyvům, snímače upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

LED osvětlení 

Díky modernímu LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte uvnitř chladničky. LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru bez oslnění a stínění a také spotřeba je mnohem nižší.

Technologie LowFrost

Chladnička s mrazničkou je vybavena inovativní technologií LowFrost a spolu s umístěním chladicího prostoru je tvorba ledu snížená a rovnoměrná. Chladicí jednotka je zabudována po obvodu mrazicího prostoru, takže odmrazování je rychlejší a pohodlnější než u běžných systémů.

AutoAirflow

Chladnička je vybavena praktickou funkcí, která se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly chutné a čerstvé. Jedná se o systém AutoAirflow, který rovnoměrně cirkuluje vzduch v celém vnitřním prostoru chladničky a udržuje stálou teplotu na všech úrovních.

SuperFrezee

Mraznička je vybavena funkcí SuperFreeze, která se postará o rychlé zmrazení vložených potravin. Díky této funkci spotřebič zajišťuje krátkodobé zchlazení až na -30 °C, čímž zaručuje, že si zmrazené výrobky zachovají svou chuť. Stačí stisknout tlačítko supermrazení a přidat do mrazničky další potraviny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 267 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KI86VVFE0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno