Siemens KI86NNFF0


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 184 l, Objem mrazničky: 76 l, Roční spotřeba energie: 293 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 54,1 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 18 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 187 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Siemens KI86NNFF0 v energetické třídě F s No Frost technologií má 184l chladničku a 76l mrazák ve spodní části. Vybavena je systémem autoAirflow, policemi z bezpečnostního skla, LED osvětlením, funkcí superMražení a zásuvkou Fresh Box pro ovoce a zeleninu.

Siemens KI86NNFF0

Vestavná chladnička Siemens KI86NNFF0 poskytne dostatek prostoru pro uskladnění vašich potravin. Vybavena je 260l celkovým objemem. Zařazena je do energetické třídy F a její roční spotřeba energie je 293 kWh. Potěší i tichým provozem, který dosahuje hlučnosti 39 dB, takže vás nijak nebude rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část, která se nachází nahoře, nabízí 184l prostor pro uskladnění potravin. Vnitřek je vybaven 4 poličkami z bezpečnostního skla, z toho jsou výskově nastavitelné. Dále tam naleznete 3 přihrádky ve dveřích a samozřejmostí je také přihrádka FreshBox.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěný ve spodní části a jeho objem dosahuje 76 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod a doba skladování při výpadku proudu je 10 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit jejím odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

autoAirflow

Chladnička je vybavena praktickou funkcí, která se postará o vaše potraviny, aby zůstaly chutné a čerstvé. Jedná se o systém autoAirflow, který rovnoměrně cirkuluje vzduch v celém vnitřním prostoru chladničky, díky čemuž udržuje konstantní teplotu na všech úrovních.

SuperFrezee

Mraznička je vybavena funkcí SuperMražení, která se postará o rychlé zmrazení vložených potravin. Spotřebič díky funkci zajistí krátkodobé ochlazení na teplotu -30 °C a tím se postará o to, aby si zmražené výrobky zachovaly svoji chuť. Stačí zmáčknout tlačítko superMražení a vložit do mrazničky další potraviny.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění a jeho spotřeba je mnohem nižší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 260 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KI86NNFF0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi