Siemens KI51RAD40

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Úsporná chladnička

Vestavěná jednodveřová chladnička Siemens KI51RAD40 vám nabízí dostatečně velký prostor pro uskladnění všech vašich potravin. Její objem je až 247 litrů a nabízí uložení potravin ve speciální hyperFresh přihrádce, která udrží zeleninu a ovoce čerstvé až dva krát déle. Praktická varioShelf polička umožňuje přizpůsobení prostoru v chladničce podle preferenci. Elektronická regulace teploty vám dovolí jednoduše a přehledně nastavit teplotu v chladničce. Vnitřní chladicí prostor je vybaven 6 odkládacími poličkami z bezpečnostního skla a z toho jsou 5 výškově nastavitelné. Ve dveřích zase nabízejí prostor pro uložení potravin 5 přihrádek a 1 přihrádka pro uložení sýru nebo másla. Zvukový signál vás vždy upozorní na nezavřené dveře chladničky.

Déle čerstvé potraviny

Díky pokrokové technologii freshSense udrží chladnička vaše potraviny mnohem déle čerstvé a chutné. Měnící se venkovní teplota a časté otevírání dveří chladničky způsobuje značné teplotní rozdíly uvnitř spotřebiči. Chladnička má v sobě zabudované inteligentní senzory, které podporují freshSense technologii, která dokáže zaregistrovat každou změnu teploty uvnitř i vnějšku a dokáže na ně automaticky zareagovat, aby teplota v chladničce zůstala beze změn.

SIEMENS-KS33VVW3P_02

Ochrání vaše potraviny okamžitě

Díky speciální technologii SuperChlazení dokáže chladnička potraviny, které jste právě koupili a do ní uložili, ochladit mnohem rychleji. Tímto způsobem vám uchrání nové potraviny a zabrání oteplení potravin, které se v chladničce již nacházejí. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na 2 ° C, která je nejnižší možná.

Dokonalé vnitřní vybavení

Chladnička ve svém nitru poskytuje skvěle navržené odkládací chovné prostory. Nerezový držák na lahve umožňuje pohodlné uskladnění PET lahví či plechovek a zabrání jejich náhodnému vypadnutí. Zásobník na čerstvou zeleninu a ovoce je prakticky umístění na spodku chladničky, pro co největší pohodlí. Všechny odkládací prostory i poličky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a snadno se udržují. Pokud se vám něco v lednici rozlije, tekutina nikdy samovolně nezteče z konkrétní prohlídky do další.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 55,8 cm
  • Výška 139,7 cm
  • Maximální hlučnost 33 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Celkový čistý objem 247 L
  • Čistá kapacita chladničky 247 L
  • Klimatická třída SN-T
  • Rychlé zamražení Ne
  • Zabudovaná mraznička Ne
  • Uchycení dveří Dveře pravé

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 55,8 cm
Výška: 139,7 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 49 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 x Přihr.na vejce

Hlučnost

Maximální hlučnost: 33 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 72 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 247 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 247 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Mraznička

Zabudovaná mraznička: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KI51RAD40

Všechny parametry

Recenze Siemens KI51RAD40

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KI51RAD40