Siemens KI22LAD30

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 174,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná jednodveřová chladnička s mrazákem Siemens KI22LAD30 nabízí vysokou energetickou třídu A ++, takže šetří energii i životní prostředí. Vestavná chladnička s přihrádkou hyperFresh plus pro udržuje až 2 krát déle čerstvou zeleninu či ovoce díky technologii regulaci vlhkosti. Praktická dvoudílná polička varioShelf lze umístit podle potřeby na sebe nebo vedle sebe, pro co nejvyšší účinnosti. Vestavěná přihrádka pro mražené potraviny udržuje konstantní teplotu -18 ° C a méně. Automatické zavírání dveří softClose zavře chladničku od úhlu 20 °, aby se vám nestávalo, že dveře na ní necháte otevřené, tento systém navíc umocňuje zvukový signál při déle nezavřených dveřích. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Úsporná chladnička s mrazničkou

Vestavná jednodveřová chladnička s mrazákem Siemens KI22LAD30 vám nabízí dostatečně velký prostor pro uskladnění všech vašich potravin. Její objem je až 124 litrů z toho chladící část má 109 litrů a mrazící 15 litrová. Nabízí uložení potravin ve speciální hyperFresh přihrádce, která udrží zeleninu a ovoce čerstvé až dva krát déle. Praktická varioShelf polička umožňuje přizpůsobení prostoru v chladničce podle preferenci. Elektronická regulace teploty vám dovolí jednoduše a přehledně nastavit teplotu v chladničce. Vnitřní chladicí prostor je vybaven 3 odkládacími poličkami z bezpečnostního skla a z toho jsou 2 výškově nastavitelné. Ve dveřích zase nabízejí prostor pro uložení potravin 3 přihrádky a 1 přihrádka pro uložení sýru nebo másla. Zvukový signál vás vždy upozorní na nezavřené dveře chladničky.

Déle čerstvé potraviny

Díky pokrokové technologii freshSense udrží chladnička vaše potraviny mnohem déle čerstvé a chutné. Měnící se venkovní teplota a časté otevírání dveří chladničky způsobuje značné teplotní rozdíly uvnitř spotřebiče. Chladnička má v sobě zabudované inteligentní senzory, které podporují freshSense technologii, která dokáže zaregistrovat každou změnu teploty uvnitř i vnějšku a dokáže na ně automaticky zareagovat, aby teplota v chladničce zůstala beze změn.

SIEMENS-KS33VVW3P_02

Ochrání vaše potraviny okamžitě

Díky speciální technologii SuperChlazení dokáže chladnička potraviny, které jste právě koupili a do ní uložili, ochladit mnohem rychleji. Tímto způsobem vám uchrání nové potraviny a zabrání oteplení potravin, které se v chladničce již nacházejí. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na 2 ° C, která je nejnižší možná.

Flexibilní přihrádky

Díky speciálnímu zpracování přihrádek varioShelf si budete moci uspořádat přihrádky v chladničce podle sebe. VarioShelf přihrádka se skládá ze dvou samostatných odkládacích ploch, každá z nich je až 14 centimetrů hluboká. Přední odkládací plocha se dá jednoduše a flexibilně umístit dle momentální potřeby. Když jsou obě varioShelf přihrádky umístěny za sebou, tvoří jednu velkou přihrádku. Naopak zasunutím přední části pod zadní část přihrádky, získáte dostatečný prostor pro vysoké nádoby.

SIEMENS-KI22LAD30_02

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  55,8 cm Šířka
 • Výška
  87,4 cm Výška
 • Maximální hlučnost
  37 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  A ++ Třída energ.účinnosti
 • Celkový čistý objem
  124 L Celkový čistý objem
 • Čistá kapacita chladničky
  109 L Čistá kapacita chladničky
 • Čistá kapacita mrazničky
  15 L Čistá kapacita mrazničky
 • Klimatická třída
  SN-ST Klimatická třída
 • Rychlé zamražení
  Ne Rychlé zamražení
 • Zabudovaná mraznička
  Ano Zabudovaná mraznička
 • Uchycení dveří
  Dveře pravé Uchycení dveří

Další vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 55,8 cm
Výška: 87,4 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 39 Kg

Obsah balení

Obsah balení: miska na led

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 148 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 13 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 124 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 109 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 15 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KI22LAD30

Všechny parametry

Recenze Siemens KI22LAD30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se