Siemens KI21RAD30

16 990 Kč ? Ušetříte 24 % 12 989 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěná jednodveřová chladnička Siemens KI21RAD30 v bílé barvě se řadí do třídy A ++, proto dokáže velmi efektivně a úsporně chladit potraviny. Speciální přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti udrží ovoce a zeleninu až dvakrát déle čerstvé. Dvoudílnou poličku varioShelf lze umístit dle potřeby nad sebe nebo vedle sebe. Výsuvná plocha easyAccess zajišťuje vyšší komfort při uskladnění a také dokonalý přehled o potravinách. Přes vestavěné dotykové ovládání touchControl lze jednoduše nastavit a regulovat požadovanou teplotu. Užitný objem chladící části je až 144 litrů, takže dokážete hygienicky uložit všechny potřebné potraviny bez problémů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 24 %

Popis produktu

 

 

Úsporná chladnička

Vestavěná jednodveřová chladnička Siemens KI21RAD30 vám nabízí dostatečně velký prostor pro uskladnění všech vašich potravin. Její objem je až 144 litrů a nabízí uložení potravin ve speciální hyperFresh přihrádce, která udrží zeleninu a ovoce čerstvé až dva krát déle. Praktická varioShelf polička umožňuje přizpůsobení prostoru v chladničce podle preferenci. Elektronická regulace teploty vám dovolí jednoduše a přehledně nastavit teplotu v chladničce. Vnitřní chladicí prostor je vybaven 4 odkládacími poličkami z bezpečnostního skla a z toho jsou 3 výškově nastavitelné. Ve dveřích zase nabízejí prostor pro uložení potravin 3 přihrádky a 1 přihrádka pro uložení sýru nebo másla. Zvukový signál vás vždy upozorní na nezavřené dveře chladničky.

Déle čerstvé potraviny

Díky pokrokové technologii freshSense udrží chladnička vaše potraviny mnohem déle čerstvé a chutné. Měnící se venkovní teplota a časté otevírání dveří chladničky způsobuje značné teplotní rozdíly uvnitř spotřebiče. Chladnička má v sobě zabudované inteligentní senzory, které podporují freshSense technologii, která dokáže zaregistrovat každou změnu teploty uvnitř i vnějšku a dokáže na ně automaticky zareagovat, aby teplota v chladničce zůstala beze změn.

SIEMENS-KS33VVW3P_02

Ochrání vaše potraviny okamžitě

Díky speciální technologii SuperChlazení dokáže chladnička potraviny, které jste právě koupili a do ní uložili, ochladit mnohem rychleji. Tímto způsobem vám uchrání nové potraviny a zabrání oteplení potravin, které se v chladničce již nacházejí. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na 2 ° C, která je nejnižší možná.

Dokonalé vnitřní vybavení

Chladnička ve svém nitru poskytuje skvěle navržené odkládací chovné prostory. Nerezový držák na lahve umožňuje pohodlné uskladnění PET lahví či plechovek a zabrání jejich náhodnému vypadnutí. Zásobník na čerstvou zeleninu a ovoce je prakticky umístěný na spodku chladničky, pro co největší pohodlí. Všechny odkládací prostory i poličky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a snadno se udržují. Pokud se vám něco v lednici rozlije, tekutina nikdy samovolně nezteče z konkrétní přihrádky do další.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  55,8 cm Šířka
 • Výška
  87,4 cm Výška
 • Maximální hlučnost
  33 db Maximální hlučnost
 • Třída energ.účinnosti
  A ++ Třída energ.účinnosti
 • Celkový čistý objem
  144 L Celkový čistý objem
 • Čistá kapacita chladničky
  144 L Čistá kapacita chladničky
 • Čistá kapacita mrazničky
  Čistá kapacita mrazničky
 • Klimatická třída
  SN-T Klimatická třída
 • Rychlé zamražení
  Ne Rychlé zamražení
 • Zabudovaná mraznička
  Ne Zabudovaná mraznička
 • Uchycení dveří
  Dveře pravé Uchycení dveří

Další vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 55,8 cm
Výška: 87,4 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 39 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 x Přihr.na vejce

Hlučnost

Maximální hlučnost: 33 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 97 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 144 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 144 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky:
Mrazící výkon:
Zabudovaná mraznička: Ne

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KI21RAD30

Všechny parametry

Recenze Siemens KI21RAD30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se