Siemens KG39NXI35 vystavený kus s plnou zárukou

22 990 Kč ? Ušetříte 35 % 14 988 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 498,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Siemens KG39NXI355 v nerezovém provedení s povrchovou úpravou antiFingerPrint a s mrazničkou umístěnou dole je zařazena do energetické třídy A++. Chladící část o objemu 279 litrů disponuje pěti odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z nichž jsou 4 výsuvné (EasyAccess Shelf). Najdete v ní i jeden praktický zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti hyperFresh a dva zásobníky hyperFresh 0 °C, kde ryby a maso zůstanou déle čerstvé. Ve dveřích je možnost odkládání do čtyř přihrádek. Mrazící část o objemu 87 litrů má tři transparentní mrazící přihrádky VARIOSIZE (vyjímatelné mezidna z bezpečnostního skla). Kombinovaná chladnička Siemens KG39NXI35 má elektronickou regulaci teploty - LED ukazatele. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 35 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBef 4805

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. NoFrost chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladící část

Kombinovaná chladnička Siemens KG39NXI35 má chladící část umístěnou nahoře o objemu 279 litrů. Uvnitř se nachází pět skleněných poliček z bezpečnostního skla, z nichž jsou 4 výsuvné (EasyAccess Shelf). Díky nim si uložíte potraviny přesně podle svých potřeb. K dispozici máte jednu přihrádku hyperFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou, a dvě přihrádky hyperFresh 0 °C s regulací teploty, kde ryby a maso zůstanou déle čerstvé. Samozřejmostí je i LED osvětlení chladící části, multiAirflow systém, automatické odmrazování a optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru chladničky a mrazničky. Nechybí ani praktické dveřní poličky, které jsou čtyři.

Mrazící část

Mrazící část disponuje objemem 87 litrů a nachází se v ní tři transparentní přihrádky s možností varioZone - vyjímatelné odkládací plochy v mrazícím prostoru pro větší variabilitu skladování potravin. Mrazící výkon činí 14 kg za 24 h. Během výpadku elektrické energie je akumulační doba 16 hodin.

Technologie noFrost

Díky technologii noFrost je chladný vzduch ventilátorem rozváděn do každého koutu mrazícího prostoru. Znamená to, že se navždy zbavíte nepříjemného odmrazování, jelikož se netvoří námraza.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá kombinovaná chladnička, budete mít dokonalý přehled o tom, co se v ní nachází. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. Navíc spotřeba elektrické energie LED osvětlení je opravdu malá. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 79 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 273 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 279 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KG39NXI35

Všechny parametry

Recenze Siemens KG39NXI35

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KG39NXI35