Siemens KG39NVIDD

Zobrazit


Šírka: 60 cm, Výška: 203 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 17 990 Kč

Sleva 35 % z původní cena: 27 790 Kč Zobraziť nápovědu

179,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Siemens KG39NVIDD v nerezové barvě. Technologie NoFrost zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Její interiér je rozdělen do důmyslných přihrádek a zásuvek. Chladicí část má objem 279 litrů, mrazící část je umístěna dole a její objem dosahuje 89 litrů. Potraviny v mrazničce je možné uložit v 3 průhledných platových zásuvkách. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Ovládání kombinované chladničky Siemens KG39NVIDD je elektronické s LED ukazateli, umístěné uvnitř. Ve výbavě je optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě v mrazicí části. Technologie FreshSense využívá několik senzorů a zajišťuje, aby teplota uvnitř chladničky zůstala stabilní. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé.

Vybavení chladicího prostoru

Chladicí prostor kombinované chladničky Siemens KG39NVIDD má užitný objem 279 litrů. V jeho vnitřní části se nachází pět odkládacích ploch z bezpečnostního skla, z čehož jsou tři výškově nastavitelné. Ve dvířkách chladničky se nacházejí čtyři přihrádky. Freshness system nabízí dvě přihrádky pro co nejideálnější uskladnění potravin. Jedna přihrádka HyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, druhá přihrádka hyperFresh 0 °C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

MultiAirflow systém

Systém MultiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje stejnoměrné a šetrné rozvádění chladného vzduchu do každé části vnitřního prostoru. Výsledkem rovnoměrného rozvádění vzduchu je kratší doba chlazení a udržení potravin v dlouhodobé čerstvosti.

Freshness systém

Kombinovaná chladnička Siemens je vybavena unikátní technologií Freshness system, která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato zóna udržuje stálou teplotu 0 °C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené pro další zpracování. Vybavení tvoří: 1 přihrádka HyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, 1 přihrádka hyperFresh 0 °C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá kombinovaná chladnička Siemens KG39NVIDD, budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Mrazicí prostor

Kombinovaná chladnička má přizpůsoben mrazicí prostor o objemu 89 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. Nacházejí se v ní 3 transparentní mrazicí přihrádky.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty s LED ukazatelem. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část.

NoFrost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky beznámrazovému systému NoFrost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit s jejich odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Komfort a příjemný design

Design kombinované chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti otiskům prstů. Ve vnitřní části chladicího prostoru je přizpůsobeno praktické LED osvětlení, které ji příjemně osvětluje. Kombinovaná chladnička zajišťuje maximální komfort a bezpečnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Siemens KG39NVIDD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

15. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tichá, prostorná