Siemens KG39NVIDD

22 684 Kč ? Ušetříte 7 % 20 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 209,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Siemens KG39NVIDD v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Technologie noFrost zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Její interiér je rozdělen do důmyslných přihrádek a zásuvek. Chladící část má objem 279 litrů, mrazící část je umístěna dole a její objem dosahuje 87 litrů. Potraviny v mrazničce je možné uložit v 3 průhledných platových zásuvkách. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Ovládání kombinované chladničky Siemens KG39NVIDD je elektronické s led ukazateli, umístěné uvnitř. Ve výbavě je optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě v mrazicí části. Technologie freshSense využívá několik senzorů a zajišťuje, aby teplota uvnitř chladničky zůstala stabilní. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 7 %

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Samsung RB41R7899SR/EF

34 990 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná chladnička Samsung RB41R7899SR/EF v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +++. Chladící část má objem 271 l a je vybavena 3 skleněnými policemi, 6 dveřními přihrádkami,…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 201,6 cm
  • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vybavení chladícího prostoru

Chladicí prostor kombinované chladničky Siemens KG39NVIDD má užitný objem 279 litrů. V jeho vnitřní části se nachází pět odkládacích ploch z bezpečnostního skla, z čehož jsou tři výškově nastavitelné. V dvířkách chladničky se nacházejí čtyři přihrádky. Freshness system nabízí dvě přihrádky pro co nejideálnější uskladnění potravin. 1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, 1 přihrádka hyperFresh 0 ° C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

MultiAirflow systém

Systém multiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje stejnoměrné a šetrné rozvádění chladného vzduchu do každé části vnitřního prostoru. Výsledkem rovnoměrného rozvádění vzduchu je kratší doba chlazení a udržení potravin v dlouhodobé čerstvosti.

Freshness systém

Kombinovaná chladnička Siemens je vybavena unikátní technologií Freshness system, která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato zóna udržuje stálou teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené pro další zpracování. Vybavení tvoří: 1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, 1 přihrádka hyperFresh 0 ° C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá kombinovaná chladnička Siemens KG39NVIDD, budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Mrazicí prostor

Kombinovaná chladnička má přizpůsoben mrazicí prostor o objemu 87 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. Nacházejí se v ní 3 transparentní mrazicí přihrádky.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty s LED ukazatelem. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky Beznámrazová systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit z jejích odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Komfort a příjemný design

Design kombinované chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti otiskům prstů. Ve vnitřní části chladícího prostoru je přizpůsobeno praktické LED osvětlení, které ji příjemně osvětluje. Kombinovaná chladnička zajišťuje maximální komfort a bezpečnost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 83,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 279 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KG39NVIDD

Všechny parametry

Recenze Siemens KG39NVIDD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KG39NVIDD