Siemens KG39NAIDP

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 599,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart kombinovaná chladnička ( po dokoupení příslušenství Home Connect Connectivity Kit ) s mrazničkou Siemens KG39NAIDP v nerezové barvě, v energetické třídě A +++ s celkovým objemem 366 l. Chladící část je umístěna nahoře s kapacitou 279 l. Chladící část s multiAirflow systémem je vybavena 5 odkládacími plochami z bezpečnostního skla (z toho 3 výškově nastavitelné), poličkou bottleRack na láhve, 4 odkládacími přihrádkami ve dveřích (z toho 1 na máslo / sýr). Prostor osvteľuje LED světlo Softstart. Freshness systém je umístěn v blízkosti zóny 0 ° C a obsahuje 1 přihrádku hyperFresh plus s regulací vlhkosti a 2 přihrádky hyperFresh plus 0 ° C Box s regulací teploty. Mrazící část je umístěna dole v objemu 87 l. Její mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné zásuvky. Chladnička Siemens KG39NAIDP dosahuje maximální hlučnost 36 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens KG49NAIDP

29 990 Kč

K odeslání

Smart kombinovaná chladnička ( po dokoupení příslušenství Home Connect Connectivity Kit ) s mrazničkou Siemens KG49NAIDP v nerezové barvě, v energetické třídě A +++ s celkovým objemem 435 l. Chladící…

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 67 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vybavení chladícího prostoru

Chladicí prostor smart kombinované chladničky (po dokoupení příslušenství Home Connect Connectivity Kit) Siemens KG39NAIDP s multiAirflow systémem má užitný objem 279 litrů. V jeho vnitřní části se nachází 5 odkládacích ploch z bezpečnostního skla, z čehož jsou 3 výškově nastavitelné, polička na láhve bottleRack, 4 odkládací přihrádky ve dveřích, z toho 1 na máslo nebo sýry. Přihrádka hyperFresh plus pro skladování ovoce a zeleniny a 2 přihrádky hyperFresh plus pro skladování masa a ryb se nachádazjú v blízkosti 0 ° C zóny. Dokonalé LED osvětlení softstart osvětlí každý kout chladničky.

Mrazicí prostor

Kombinovaná smart chladnička má přizpůsoben mrazicí prostor o objemu 87 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. Potraviny v mrazničce je možné uložit v 3 průhledných platových zásuvkách.

Freshness systém

Kombinovaná smart chladnička Siemens je vybavena unikátní technologií Freshness system, která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato zóna udržuje stálou teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené pro další zpracování. Vybavení tvoří: 1 přihrádka hyperFresh plus s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle čerstvé, 2 přihrádky hyperFresh plus 0 ° C Box s regulací teploty na výsuvu - udrží ryby a maso až 2x déle čerstvé.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky Beznámrazová systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit z jejích odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Home Connect Connectivity Kit

Pomocí dodatečného příslušenství ( po dokoupení příslušenství Home Connect Connectivity Kit Siemens KS10ZHC00 ) můžete integrovat svou Wi-Fi kompatibilní chladničku do systému Home Connect. To vám umožní ji ovládat na dálku a monitorovat odkudkoliv a kdykoliv budete chtít.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty- (LCD-displej) (na vnější straně dveří). Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část. Optický a akustický varovný signál vás upozorní při zvýšené teplotě v mrazicí části a taky prostoru chladničky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 83,39 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 279 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KG39NAIDP

Všechny parametry

Recenze Siemens KG39NAIDP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KG39NAIDP