Siemens KG39N2LDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 17 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Siemens KG39N2LDF v nerezovém provedení poskytne celkový užitkový prostor o objemu 363 l. Chladicí část disponuje 260l objemem a mrazák 103l objemem. Mrazicí kapacita je 9,5 kg za 24 hodin. Chladnička ročně spotřebuje 203 kWh energie. Vybavena je technologií NoFrost, systémem MultiAirFlow, funkcí SuperChlazení a hyperFresh zásuvkou. Maximální hlučnost jen 35 dB.

Siemens KG39N2LDF

Kombinovaná chladnička Siemens KG39N2LDF poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Jeho celkový objem je 363 litrů. Je zařazena do energetické třídy D a má roční spotřebu energie 203 kWh. Je také tichá, s hlučností 35 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Chladicí zóna

Chladicí část umístěná v horní části nabízí 260 l prostoru pro skladování potravin. Vnitřní prostor je vybaven 5 policemi z bezpečnostního skla, z nichž tři jsou výškově nastavitelné. Ve dveřích jsou také 4 přihrádky a samozřejmě přihrádka hyperFresh.

Mrazicí oddíl

Mrazicí oddíl je umístěn ve spodní části a má objem 103 l. Mrazicí kapacita je 9,5 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 15 h. Zařízení se skládá ze 3 průhledných plastových mrazicích oddílů.

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Super chlazení

Když při nákupu aktivujete funkci SuperChill, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvé potraviny nezvýšily. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (maximálně o 2 °C). Aby se zabránilo zbytečné spotřebě energie, funkce se přibližně po 6 hodinách automaticky vypne.

Systém MultiAirflow

Systém multiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje rovnoměrnou a šetrnou distribuci chladného vzduchu do všech částí interiéru. Rovnoměrné rozložení vzduchu zkracuje dobu chlazení a udržuje potraviny déle čerstvé.

LED osvětlení

Díky modernímu LED osvětlení prostoru chladničky budete mít dokonalý přehled o tom, co jste v ní uložili. LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění nebo zastínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KG39N2LDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi