Siemens KG39N2LDA

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 199,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Siemens KG39N2LDA v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A ++. Technologie noFrost zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Její interiér je rozdělen do důmyslných přihrádek a zásuvek. Chladící část má objem 279 litrů, mrazící část je umístěna dole a její objem dosahuje 87 litrů. Potraviny v mrazničce lze uložit v 2 průhledných platových zásuvkách +1 zásuvka EasyAccess. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Ovládání kombinované chladničky Siemens KG39N2LDA je elektronické s Led ukazateli, umístěné uvnitř. Ve výbavě je optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě v mrazicí části. Technologie freshSense využívá několik senzorů a zajišťuje, aby teplota uvnitř chladničky zůstala stabilní. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Vybavení chladícího prostoru

Chladicí prostor kombinované chladničky Siemens KG39N2LDA má užitný objem 279 litrů. V jeho vnitřní části se nachází pět odkládacích ploch z bezpečnostního skla, z čehož jsou tři výškově nastavitelné. V dvířkách chladničky se nacházejí čtyři přihrádky. Freshness system nabízí dvě přihrádky pro co nejideálnější uskladnění potravin. 1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, 1 přihrádka hyperFresh 0 ° C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

MultiAirflow systém

Systém multiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje stejnoměrné a šetrné rozvádění chladného vzduchu do každé části vnitřního prostoru. Výsledkem rovnoměrného rozvádění vzduchu je kratší doba chlazení a udržení potravin v dlouhodobé čerstvosti.

Freshness systém

Kombinovaná chladnička Siemens je vybavena unikátní technologií Freshness system, která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato zóna udržuje stálou teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené pro další zpracování. Vybavení tvoří: 1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé, 1 přihrádka hyperFresh 0 ° C - ryby a maso zůstanou déle čerstvé.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení se softstart v chladící části, které využívá kombinovaná chladnička Siemens KG39N2LDA, budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Osvětlení LED zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Mrazicí prostor

Kombinovaná chladnička má přizpůsoben mrazicí prostor o objemu 87 litrů. Mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. Potraviny v mrazničce lze uložit v 2 průhledných platových zásuvkách +1 zásuvka EasyAccess.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty s LED ukazatelem. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky Beznámrazová systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit z jejích odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Výsuvné odkládací plochy easyAccess

Pro ještě více komfortu při ukládání a vyjímání potravin z chladničky můžete odkládací plochy z bezpečnostního skla vysunout až do poloviny jejich hloubky. Tak máte přehled o všech lahůdkách a žádný chlebíček se před vámi neschová. Samozřejmostí je plynulé a stabilní vysunutí a to i v případě, že jsou odkládací plochy plně naložené.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 82,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 182 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 279 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KG39N2LDA

Všechny parametry

Recenze Siemens KG39N2LDA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KG39N2LDA