Siemens KG39N2IDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 18 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 183 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Siemens KG39N2IDF v nerezovém provedení poskytne celkový užitkový prostor o objemu 363 l. Chladicí část disponuje 260l objemem a mrazák 103l objemem. Mrazicí kapacita je 9,5 kg za 24 hodin. Chladnička ročně spotřebuje 203 kWh energie. Vybavena je technologií NoFrost, systémem MultiAirFlow, funkcí SuperChlazení a hyperFresh zásuvkou. Maximální hlučnost jen 35 dB.

Systém MultiAirflow

Systém multiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje rovnoměrnou a šetrnou distribuci chladného vzduchu do všech částí interiéru. Rovnoměrné rozložení vzduchu zkracuje dobu chlazení a udržuje potraviny déle čerstvé.

Osvětlení LED

Díky modernímu LED osvětlení prostoru chladničky budete mít dokonalý přehled o tom, co jste v ní uložili. LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Super chlazení

Když při nákupu aktivujete funkci SuperChill, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvé potraviny nezvýšily. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (maximálně o 2 °C). Aby se zabránilo zbytečné spotřebě energie, funkce se přibližně po 6 hodinách automaticky vypne.

Vždy spolehlivý - systém multiAlarm

Systém multiAlarm upozorňuje vizuálně i akusticky na zvýšení teploty, ke kterému může dojít například při ponechání otevřených dveří.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KG39N2IDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi