Siemens KG39N2ICF

Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící kombinovaná chladnička Siemens KG39N2ICF v nerezovém provedení poskytne celkový užitkový prostor o objemu 363l. Chladicí část disponuje 260l objemem a mraznička 103l objemem. Mrazicí kapacita je 10 kg za 24 hodin. Chladnička ročně spotřebuje 162 kWh energie. Vybavena je technologií NoFrost, FreshSense senzory, systémem MultiAirFlow, funkcí SuperChlazení a hyperFresh zásuvkou. Maximální hlučnost jen 35 dB.

Chladicí prostor

Chladicí prostor kombinované chladničky Siemens KG39N2ICF užitný objem 260 litrů. Uvnitř je pět odkládacích přihrádek z bezpečnostního skla, z nichž tři jsou výškově nastavitelné. Ve dveřích chladničky jsou čtyři přihrádky. Systém Freshness nabízí dvě přihrádky pro co nejideálnější skladování potravin. První přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti - uchová ovoce a zeleninu déle čerstvé, druhá přihrádka hyperFresh 0 °C - uchová ryby a maso déle čerstvé.

Mrazicí oddíl

Kombinovaná chladnička má přizpůsobený mrazicí prostor o objemu 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 15 hodin. K dispozici jsou 3 průhledné mrazicí oddíly.

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Senzory FreshSense

Uvnitř jednodveřové chladničky jsou umístěny speciální senzory FreshSense, které zajišťují optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty uvnitř chladničky monitorují také okolní teplotu. Pokud dojde k výkyvům, senzory upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

Funkce SuperChill

Zajišťuje rychlejší chlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem stiskněte tlačítko super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Toto nastavení teploty zabraňuje zbytečnému zvýšení teploty, ke kterému může dojít při přidávání nových potravin. Kromě toho šetří spotřebu energie. Funkce se automaticky vypne po 6 hodinách.

Systém MultiAirflow

Systém multiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru zajišťuje rovnoměrnou a šetrnou distribuci chladného vzduchu do všech částí interiéru. Rovnoměrné rozložení vzduchu zkracuje dobu chlazení a udržuje potraviny déle čerstvé.

Osvětlení LED

Díky modernímu LED osvětlení použitému v kombinované chladničce Siemens KG39N2ICF budete mít dokonalý přehled o tom, co uvnitř skladujete. LED osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění a jejich spotřeba je mnohem nižší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens KG39N2ICF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi