Siemens KF86FPB2A

Americká smart chladnička Siemens KF86FPB2A s NoFrost technologií v černé barvě s puntíky s technologií Home Connect lze ovládat odkudkoliv a kdykoliv prostřednictvím technologie Wi-Fi zařízením s příslušnou aplikací. Lehkým dotykem lze nastavit všechny funkce pomocí dotykové elektroniky touchControl. V případě zvýšené teploty v mrazicí části vás upozorní optický a akustický varovný signál. Objem chladicí části umístěné nahoře je 362 l. Vnitřní výbavu chladicí části tvoří 3 skleněné police, z nichž 2 jsou výškově nastavitelné, 6 dveřních přihrádek a Freshness systém, který sestává z 2 přihrádek FRESHBOX (1 hyperFresh Premium 0 °C). Mrazicí část má objem 129 l a její výbavu tvoří 3 transparentní mrazicí přihrádky. Mrazicí výkon dosahuje 14 kg/24 h a akumulační doba v případě výpadku proudu činí až 18 hodin. Maximální hlučnost americké smart chladničky Siemens KF86FPB2A dosahuje 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Třída energetické účinnosti 2021: E

Popis produktu

Úsporná americká smart chladnička

Americká smart chladnička Siemens KF86FPB2A poskytuje zajímavé provedení chladničky spojené s mrazákem. Chladnička se pyšní extra velký objemem, který činí až 426 litrů a je rozdělen na dvě části. Jedna část, kterou tvoří chladnička, má 362 litrů a druhá část, kterou tvoří mraznička, má 129 litrů. Do chladničky tak bez problémů uložíte všechny své potraviny. Vnitřní prostor chladničky je řešen 3 skleněnými policemi z bezpečnostního skla, z nichž 2 jsou výškově nastavitelné, 6 dveřními poličkami a také přihrádkou na máslo či sýr. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastových zásuvek Freshness systému, které jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Luxusní provedení inteligentní americké chladničky dotváří dotykový displej touchControll s možností nastavení teploty.

Mrazicí část

Mrazicí část disponuje objemem 67 litrů a nacházejí se v ní tři transparentní přihrádky. Mrazicí výkon činí 14 kg za 24 h. Během výpadku elektrické energie je akumulační doba 18 hodin.

Home Connect

Americká smart chladnička vám zajistí maximální komfort, a to i díky připojení Home Connect přes Wi-Fi a komunikačnímu modulu. Tak, jak se svět technologických inovací neustále vyvíjí, je stále více inteligentních a vzájemně propojených spotřebičů. S domácími spotřebiči Siemens s podporou Wi-Fi a technologií Home Connect si tento inovativní prvek najde místo i ve vaší domácnosti. Spojení prostřednictvím Wi-Fi se spotřebičem, inteligentním programovým vybavením a intuitivně ovládaných aplikací vám nabízí širokou škálu možností. Některé usnadňují práci, jiné otevírají nové možnosti a všechny dohromady udělají váš každodenní život efektivní a pohodlný. Vy tak můžete strávit více času aktivitami, které máte rádi.

Už žádné odmrazování

Díky technologii noFrost už nebudete muset svou inteligentní ledničku pracně odmrazovat, což vám ušetří váš čas a zbaví vás to zbytečné námahy. Díky pokrokovému systému je chladný vzduch pomocí ventilátoru rovnoměrně přenášen do každého koutu mrazicího prostoru. Při ventilaci se potravinám odebírá vlhkost a voda se vypaří mimo spotřebič.

Dlouhodobá čerstvost s přihrádkou hyperFresh premium 0 °C

Díky přihrádce hyperFresh premium 0 °C si můžete vychutnávat lahodnou čerstvost uskladněných potravin až 3x déle. Pomocí moderního regulátoru postačí zvolit, zda chcete uskladňovat ovoce nebo zeleninu. Tím nastavíte optimální úroveň vlhkosti. Přihrádka 0 °C zaručí ideální teplotu pro uchování masa a ryb.

S technologií freshSense si zachovají potraviny dlouhodobou čerstvost

Díky technologii freshSense vaše potraviny zůstanou déle čerstvé. Měnící se vnější teploty a časté otevírání dveří v chladničce přináší s sebou velké teplotní výkyvy. Pomocí inteligentních senzorů dokáže americká smart chladnička s technologií freshSense zaregistrovat každou změnu a zareagovat, aby se klima uvnitř neměnilo.

LED osvětlení

Nové LED osvětlení má dlouhou životnost. Zpravidla je integrováno do bočních stěn nebo do stropu vnitřního prostoru. Elegantní umístění zajistí dokonalé a rovnoměrné osvětlení prostoru uvnitř spotřebiče.

Chlazení na všech úrovních

Systém MultiAirflow v chladicím a mrazicím prostoru pomáhá zajistit rovnoměrnou a šetrnou distribuci chladného vzduchu do všech částí vnitřního prostoru. Potraviny tak můžete skladovat všude tam, kde je aktuálně volné místo. Výsledkem bude rovnoměrné proudění vzduchu, kratší čas chlazení a samozřejmě i udržení dlouhodobé čerstvosti skladovaných potravin.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 81 cm
  • Výška 183 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 426 L
  • Čistá kapacita chladničky 362 L
  • Čistá kapacita mrazničky 129 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 81 cm
Výška: 183 cm
Hloubka: 73,6 cm
Hmotnosť: 159,66 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Připojení na přívod vody: Ne
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ne
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 426 L
Celkový hrubý objem: 540 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: isobutan
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 362 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 129 L
Počet zásuvek v mrazničce: 3

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 304 kWh
Klimatická třída: SN-T
Mrazící výkon: 14 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: KF86FPB2A

Všechny parametry

Recenze Siemens KF86FPB2A

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens KF86FPB2A