Siemens HS658GXS7

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 5 249,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart parní trouba Siemens HS658GXS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Inteligentní trouba s funkcí fullSteam pro vaření v páře a senzory roastingSenzor a bakingSenzor dosahuje optimálních výsledků. Nabízí 15 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla. Také nabízí další způsoby vaření párou: 100 % pára, regenerační ohřev (předehřev pokrmů nebo rozpékání staršího pečiva), kynutí těsta, rozmrazování. Ovládání smart trouby Siemens HS658GXS7 je velmi praktické a jednoduché pomocí otočného voliče a dotykového TFT displeje Plus. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Čištění systémem ecoClean Plus přináší snadnou údržbu, díky speciálnímu povrchu vnitřních stěn, které absorbují tuky. Inteligentní troubu můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. BakingSenzor a RoastingSenzor přesně zjistí moment, kdy je jídlo hotové. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici 3-násobný teleskopický plno výsuv se stop funkcí. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Smart parní trouba

Inteligentní parní trouba Siemens HS658GXS7 ze série IQ700 v sobě kombinuje horký vzduch a páru, které pomáhají vytvořit dokonalé pokrmy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a nerezové barvy a skleněných dvířek, díky čemuž je trouba předurčena pro instalaci do moderních kuchyní, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi moderní, prostřednictvím centrálního otočného voliče s dotykovým TFT displejem v českém jazyce, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT Plus dotykový displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků. Parní troubu lze navíc pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s podporou Wi-Fi. Aplikace Home Connect mimo jiné umožňuje vzdálenou diagnostiku spotřebiče.

HomeConnect

Inteligentní trouby Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším pečením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než program skončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Dokonalé výsledky se 4D horkým vzduchem

Inovativní technologie motoru ventilátoru zajistí dokonalou distribuci horkého vzuchu v celém vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy můžete umístit na kteroukoliv úroveň a budou dokonale upečené.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 15 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 250 °C a LED vnitřní osvětlení s odděleným vypínáním. Trouba je vybavena také funkcí cookControl Plus. CookControl Plus vám umožní vařit jako profesionál. Máte po ruce celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem. Vaření v páře nabízí možnost připravit pokrmy jemně a šetrně. Vodní pára udrží chuť, vitamíny a minerály v potravinách. Navíc si zachovají i svůj vzhled. Funkce vaření v páře umožňují také jednoduché ohřívání jídla nebo kynutí těsta. Funkce fullSteam umožňuje snadnou přípavu zdravých a chutných pokrmů.

 •     4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla
 •     další způsoby vaření párou: 100 % pára, regenerační ohřev (předehřev pokrmů nebo rozpékání staršího pečiva), kynutí těsta, rozmrazování
 •     další funkce: program na odvápnění, automatické vyrovnání bodu varu podle nadmořské výšky sušení.

BakingSenzor a RoastingSenzor

Senzory parní trouby zajistí dokonalé výsledky při přípravě pokrmů se smart kombinovanou parní troubou. RoastingSenzor Plus s inovativní sondou zjednoduší přípravu masa, ale i jiných pokrmů. Vaše jídlo bude vždy dokonale propečené, dle požadavku. Pomocí 3 samostatných měřicích bodů dokáže teploměr zjistit přesnou teplotu uvnitř pokrmů. Takto dokáže přesně uhlídat, kdy je připravovaný pokrm hotový.

Čištění s ecoCleanPlus

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci ecoClean Plus. Údržba bude jednoduchá, díky speciálnímu povrchu na zadní stěně, bočních stěnách a stropu trouby, který automaticky absorbuje tuky.

Funkce předehřevu CoolSart

Díky funkci CoolStart dosáhne vestavná trouba požadované teploty během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 °C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentního ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji a bez nutnosti předehřátí.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Siemens máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství pro vytahování plechů, které vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštům. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete, např. podlít pečené maso. Nabízí závěsné rošty a 3-násobný plný teleskopický výsuv se stop funkcí.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek a jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 °C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i funkce softMove - tlumené otevírání a zavírání dveří.

Příslušenství

Ke smart parní troubě je v balení dodáváno příslušenství: protiskluzová podložka.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 15

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 44,902 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 15

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HS658GXS7

Všechny parametry

Recenze Siemens HS658GXS7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HS658GXS7