Siemens HR378A5R1S

Vestavná trouba Siemens HR378A5R1S v černém provedení a s funkcí páry je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, zmrazené jídlo, pomalé vaření při nízké teplotě, horký vzduch jemný, regenerace (ohřívání) a ještě ohřevy s funkcí páry. Kromě toho má i automatické programy cookControl30, které pomohou zajistit ty nejlepší výsledky pečení. Vnitřní objem trouby Siemens HR378A5R1S dosahuje 71 l. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty a VarioClip rail se stop funkcí. Ovládání je velmi jednoduché a praktické pomocí otočných voličů doplněných displejem s elektronickými hodinami. Čištění systémem activeClean přináší bezproblémovou údržbu díky samočištění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens HM676G0S6

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 nabízí úsporu času a mnoho možností vaření. Nabízí mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohřev, inteligentní…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou troubou Siemens HR378A5R1S s funkcí páry dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Ovládání je prostřednictvím otočných voličů doplněných displejem. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Trouba se 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout nejlepší výsledky pečení i na třech úrovních současně. Inovativní technologie distribuce vzduchu umožňuje ideální rozložení tepla ve vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy se tak vždy dokonale přizpůsobí, bez ohledu na to, do jaké úrovně je umístíte. Vestavná trouba Siemens má závěsné rošty a VarioClip rail se stop funkcí.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 9 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a halogenové vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí cookControl 30, prostřednictvím něj se každé jídlo perfektně podaří díky 30 automatickým programem. Jednoduše vyberte požadovaný program a zadejte hmotnost jídla - vše ostatní je automatické.

 • 9 druhou ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, zmrazené jídlo, pomalé vaření při nízké teplotě, horký vzduch jemný, regenerace (ohřívání)
 • druhy ohřevu kombinovatelné s přídavnou párou: 3D horký vzduch, gril s cirkulací vzduchu, horní / spodní ohře
 • rozsah teplot: 30 ° C - 275 ° C

Křupavé a šťavnaté pečeně

Funkce přídavné páry, přidává do každého jídla něco zvláštního. S přidáním páry bude maso šťavnaté a zvenku křupavé.

activeClean

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci samočištění activeClean. Jde o pyrolytické samočištění, které spálí všechny zbytky uvnitř trouby na popel při teplotách až do 500 ° C. Pomocí houbičky nebo hadru pak můžete jednoduše vytřít všechny zbytky. Další výhodou je, že tato metoda pracuje bez agresivních chemikálií.

Funkce předehřevu coolStart

Díky funkci coolStart dosáhne vestavná trouba požadoanú teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 ° C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji bez nutnosti předehřátí.

Pohodlná manipulace

Systém teleskopického výsuvu varioClip poskytuje maximální flexibilitu. Díky rychlému a snadnému upevnění můžete teleskopický výsuv umístit do libovolné výšky a tak přesně přizpůsobit způsob pečení aktuálnímu druhu pokrmu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 40,856 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HR378A5R1S

Všechny parametry

Recenze Siemens HR378A5R1S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HR378A5R1S