Siemens HM676G0S6

43 990 Kč ? Ušetříte 20 % 34 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 nabízí úsporu času a mnoho možností vaření. Nabízí mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohřev, inteligentní inverotrovú technologii s výkonem 600 W, a 13 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, udržování tepla. Vnitřní prostor má objem 67 l. Ovládání je praktické a jednoduché pomocí otočného voliče a TFT dotykového displeje. Inteligentní troubu s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty s 1 násobným teleskopickým výsuvem odolným vůči pyrolýze. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 20 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens HS658GXS7

Siemens HS658GXS7

Vestavná smart parní trouba Siemens HS658GXS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Inteligentní trouba s funkcí fullSteam pro vaření v páře a senzory roastingSenzor, bakingSenzor…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Smart trouba s mikrovlnami

Kompaktní inteligentní trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 ze série IQ700 nabízí inteligentní invertorovou technologii s maximání výkonem 600 W, mikrovlnný ohřev s výkonem 800 W, kombinovaný ohřev a 13 druhů ohřevu včetně 4D horkého vzduchu. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi moderní prostřednictvím centrálního otočného voliče s dotykovým TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT Plus dotykový displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků. Troubu s mikrovlnami lze navíc pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s podporou Wi-Fi. Aplikace Home Connect mimo jiné umožňuje vzdálenou diagnostiku spotřebiče.

HomeConnect

Inteligentní trouby Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším pečením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program skončí jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Dokonalé výsledky s 4D horkým vzduchem

Inovativní technologie motoru ventilátoru zajistí dokonalou distribuci horkého vzuchu v celém vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy můžete umístit na kteroukoli úroveň a budou dokonale upečené.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 67 l a nabízí 13 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 300 ° C. Trouba je vybavena také funkcí cookControl Plus. CookControl Plus umožňuje vaření jako profesionál. Máte určitelná celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem. Díky varioSpeed můžete čas vaření snížit až o polovinu s perfetkným výsledkem.

 •     13 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, udržování tepla
 •     další způsoby ohřevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohřev, kombinovaný mikrovlnný ohřev
 •     maximální výkon: 800 W: 5 možností nastavení mikrovlnného výkonu (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W) s invertorem
 •     inteligentní invertorová technologie: maximální výkon je regulován až na 600 W při delším provozu

Funkce předehřevu CoolSart

Díky funkci CoolStart dosáhne vestavná trouba požadoanú teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 ° C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji bez nutnosti předehřátí.

ActiveClean

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci samočištění activeClean. Jde o pyrolytické samočištění, které spálí všechny zbytky uvnitř trouby na popel při teplotách až do 500 °C. Pomocí houbičky nebo hadru pak můžete jednoduše vytřít všechny zbytky. Další výhodou je, že tato metoda pracuje bez agresivních chemikálií.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Siemens máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství na vytahování, které Vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštem. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete např. podlít pečené maso. Nabízí závěsné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv odolný pyrolýze.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 30 ° C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i softMove tlumené otevírání a zavírání dveří.

Příslušenství

K smart troubě s mikrovlnami je v balení dodávané příslušenství: 1x smaltovaný plech, 1x kombinovaný rošt, 1x univerzální pánev.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 67 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 13

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 45,899 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 13

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: HM676G0S6

Všechny parametry

Recenze Siemens HM676G0S6

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HM676G0S6