Siemens HB578G5S6

23 059 Kč ? Ušetříte 22 % 17 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart trouba Siemens HB578G5S6 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 8 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, zmrazené jídlo, pomalé vaření při nízké teplotě. Kromě toho má i automatické programy cookControl30, které pomohou zajistit ty nejlepší výsledky pečení. Vnitřní objem trouby Siemens HB578G5S6 dosahuje 71 l. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty VarioClip rail se stop funkcí. Ovládání je velmi jednoduché a praktické pomocí osvětlených otočných voličů doplněných LED displejem s elektronickými hodinami. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Čištění systémem activeClean přináší bezproblémovou údržbu díky samočištění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 22 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens HM676G0S6

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 nabízí úsporu času a mnoho možností vaření. Nabízí mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohřev, inteligentní…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou smart troubou Siemens HB578G5S6 dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 8 druhy ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Ovládání je prostřednictvím otočných voličů doplněných LED displejem. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Vestavnou troubu lze navíc pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s podporou Wi-Fi. Aplikace Home Connect mimo jiné umožňuje vzdálenou diagnostiku spotřebiče.

Home Connect

Inteligentní trouby Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším pečením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program skončí jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

3D horký vzduch

Trouba se 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout nejlepší výsledky pečení i na třech úrovních současně. Inovativní technologie distribuce vzduchu umožňuje ideální rozložení tepla ve vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy se tak vždy dokonale přizpůsobí, bez ohledu na to, do jaké úrovně je umístíte. Vestavná trouba Siemens má závěsné rošty, teleskopický výsuv VarioClip rail se stop funkcí, který můžete umístit do libovolné výšky.

roastingSenzor

Díky teplotní sondě dokážete přesně a spolehlivě změřit vnitřní teplotu pokrmů.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 8 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a halogenové vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí cookControl 30, prostřednictvím něj se každé jídlo perfektně podaří díky 30 automatickým programem.

Funkce předehřevu coolStart

Díky funkci coolStart dosáhne vestavná trouba požadoanú teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 ° C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji bez nutnosti předehřátí.

activeClean

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci samočištění activeClean. Jde o pyrolytické samočištění, které spálí všechny zbytky uvnitř trouby na popel při teplotách až do 500 ° C. Pomocí houbičky nebo hadru pak můžete jednoduše vytřít všechny zbytky. Další výhodou je, že tato metoda pracuje bez agresivních chemikálií.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 ° C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i softMove tlumené otevírání a zavírání dveří.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 8

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 38,285 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1 x univerzální plech

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 8

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: HB578G5S6

Všechny parametry

Recenze Siemens HB578G5S6

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HB578G5S6