Siemens HB578G0S00

19 990 Kč ? Ušetříte 20 % 15 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 599,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Siemens HB578G0S00 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů ohřevu: 3D horký vzduch Plus, horní / dolní ohřev, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, pizza, Coolstar, spodní ohřev, pomalé vaření, horký vzduch jemný. Kromě toho má i automatické programy cookControl30, které pomohou zajistit ty nejlepší výsledky pečení. Vnitřní objem trouby Siemens HB578G0S00 dosahuje 71 l. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty VarioClip rail se stop funkcí. Ovládání je velmi jednoduché a praktické pomocí osvětlených otočných voličů doplněných LED displejem s elektronickými hodinami. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Čištění systémem activeClean přináší bezproblémovou údržbu díky samočištění. Dodávané příslušenství: 1x smaltovaný plech, kombinovaný rošt, univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 20 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC8P31X

Cashback až 17 600 Kč při nákupu spotřebičů Electrolux

Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC8P31X

Vestavná trouba Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC8P31X s integrovanou funkcí páry zajistí dokonale propečená masa a další pokrmy. Je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 10 funkcí pečení: spodní…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou elektrickou troubou Siemens HB578G0S00 ze série iQ 500 dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Ovládání je prostřednictvím podsvícených otočných voličů doplněných LED displejem. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Trouba se 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout nejlepší výsledky pečení i na třech úrovních současně. Inovativní technologie distribuce vzduchu umožňuje ideální rozložení tepla ve vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy se tak vždy dokonale přizpůsobí, bez ohledu na to, do jaké úrovně je umístíte. Vestavná trouba Siemens má závěsné rošty, závěsné rošty VarioClip rail se stop funkcí.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 9 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a halogenové vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí cookControl 30, prostřednictvím něj se každé jídlo perfektně podaří díky 30 automatickým programem.

 •      3D horký vzduch Plus, horní / dolní ohřev, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, pizza, Coolstar, spodní ohřev, pomalé vaření, horký vzduch jemný
 •     cookControl30

ActiveClean

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci samočištění activeClean. Jde o pyrolytické samočištění, které spálí všechny zbytky uvnitř trouby na popel při teplotách až do 500 °C. Pomocí houbičky nebo hadru pak můžete jednoduše vytřít všechny zbytky. Další výhodou je, že tato metoda pracuje bez agresivních chemikálií.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Siemens máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství na vytahování, které Vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštem. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete napr. podlít pečené maso. Teleskopický výsuv VarioClip rail je navíc možno použít ve všech úrovních.

Funkce předehřevu CoolSart

Díky funkci CoolStart dosáhne vestavná trouba požadoanú teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 ° C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji bez nutnosti předehřátí.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 ° C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i softMove tlumené otevírání a zavírání dveří.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 38,295 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: HB578G0S00

Všechny parametry

Recenze Siemens HB578G0S00

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HB578G0S00