Siemens HB378G2S0

18 990 Kč ? Ušetříte 16 % 15 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 159,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Siemens HB378G2S0 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, zmrazené jídlo, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě. Kromě toho má i automatické programy cookControl30, které pomohou zajistit ty nejlepší výsledky pečení. Vnitřní objem trouby Siemens HB378G2S0 dosahuje 71 l. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty VarioClip rail se stop funkcí. Ovládání je velmi jednoduché a praktické pomocí zápustných otočných voličů doplněných displejem s elektronickými hodinami. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Čištění systémem activeClean přináší bezproblémovou údržbu díky samočištění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens HR378A5R1S

Vestavná trouba Siemens HR378A5R1S v černém provedení a s funkcí páry je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou elektrickou troubou Siemens HB378G2S0 dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhů ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Ovládání je prostřednictvím zápustných otočných voličů doplněných displejem. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Trouba se 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout nejlepší výsledky pečení i na třech úrovních současně. Inovativní technologie distribuce vzduchu umožňuje ideální rozložení tepla ve vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy se tak vždy dokonale přizpůsobí, bez ohledu na to, do jaké úrovně je umístíte. Vestavná trouba Siemens má závěsné rošty VarioClip rail se stop funkcí.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 9 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a halogenové vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí cookControl 30, prostřednictvím něj se každé jídlo perfektně podaří díky 30 automatickým programem. Jednoduše vyberte požadovaný program a zadejte hmotnost jídla - vše ostatní je automatické.

 • horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, zmrazené jídlo, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě
 • rozsah teplot: 30 ° C - 275 ° C

ActiveClean

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci samočištění activeClean. Jde o pyrolytické samočištění, které spálí všechny zbytky uvnitř trouby na popel při teplotách až do 500 ° C. Pomocí houbičky nebo hadru pak můžete jednoduše vytřít všechny zbytky. Další výhodou je, že tato metoda pracuje bez agresivních chemikálií.

Funkce předehřevu Coolstar

Díky funkci Coolstar dosáhne vestavná trouba požadoanú teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 ° C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji bez nutnosti předehřátí.

Pohodlná manipulace

S teleskopickými výsuvy na dvou úrovních lze plechy na pečení nebo rošty vytáhnout z trouby bez převrácení, výsuvy je bezpečně drží na svém místě. Jeden z nich - teleskopický výsuv VarioClip - poskytuje maximální flexibilitu. Díky rychlému a snadnému montážnímu systému můžete teleskopické výsuvy umístit v pečicí troubě i v jakékoli výšce.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstávají vždy chladné na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 ° C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i softMove tlumené otevírání a zavírání dveří.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 38,629 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HB378G2S0

Všechny parametry

Recenze Siemens HB378G2S0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens HB378G2S0