Siemens EX975KXW1E

50 490 Kč ? Ušetříte 33 % 33 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 339,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Siemens EX975KXW1E s fazetovém designu v šířce 90 cm a pečícím senzorem PerfectFry s 5 úrovněmi stupňů teploty. K dispozici je 5 indukčních varných zón (3 x flexInduction zóny) se 17 výkonovými stupni a PowerBoost a panBoost funkcí pro všechny zóny s funkcí ReStart, Assist. Timer s funkcí vypnutí pro všechny zóny. Nechybí funkce udržování teploty, cookConnect system (s hodící se odsavačem par), vzdálená správa a ovládání. Funkce powerMove Plus umožňuje intuitivní ovládání stupňů výkonu jen pohybem hrnce. Z bezpečnostního hlediska je vybavena rozpoznáním přítomnosti hrnce, bezpečnostním vypínáním, dětskou pojistkou, funkcí zablokování varné desky při čištění, 2-stupňový digitální ukazatel zbytkového tepla pro každou zónu. Ovládání Siemens EX975KXW1E je umístěno vpředu prostřednictvím FullTouch TFT displeje. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Popis produktu

Praktický pomocník

Varné desky Siemens přicházejí v několika velikostech. Výběr varné desky závisí na prostorové dostupnosti ve vaší kuchyni, velikosti domácnosti a vašich osobních návyků při vaření. Pomocí FullTouch TFT displeje se Vám bude s pěti varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Varná deska je PerfectCook Senzor ready: s možností dovybavit speciálním teplotním senzorem, který zajistí precizní řízení teploty během procesu vaření v pěti teplotních úrovních. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka.

Varné zóny

To, že jsou indukční varné desky mnohem bezpečnější než ty klasické, víme. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úspornější. Generují teplo jen tam, kde je to za potřebu, a tedy na dně hrnce. Indukční varná deska Siemens EX975KXW1E disponuje funkcí PowerBoost a PanBoost, Restart, Assist, timerem pro vypnutí a funkcí udržování teploty. Varné zóny jsou vybaveny rozpoznáním přítomnosti hrnce, časovačem a minutkou. Funkce powerMove Plus umožňuje intuitivní ovládání stupňů výkonu jen pohybem hrnce. K dipsozici je 17 výkonových stupňů.

  • 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna nebo
  • 2 x Ø 240 mm, 2.2 kW (max. Výkon 3.7 kW) indukční varná zóna; 1 x Ø 300 mm x 240 mm, 2.6 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna
  • 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. Výkon 3.7 kW) indukční varná zóna nebo 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou přináší více flexibility při vaření a více prostoru pro vaše hrnce a pánve. Díky ní si umíte nastavit optimální velikost varné zóny jediným dotykem. Chcete-li například použít velký pekáč, je k dispozici 3 x varní zóna s možností rozšíření.

Home Connect

Home Connect: poskytuje informace o vaší varné desce, bez ohledu na to, kde jste - pomocí snadno použitelné aplikace Home Connect. (Pouze v zemích, kde je k dispozici služba Home Connect). Aplikace Home Connect je dostupná pouze ve vybraných zemích. Abyste ji mohli používat, musíte si vytvořit uživatelský účet a zaregistrovat se u HomeConnect GmbH.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2 stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt či něco na něj položit nebo ne. Kromě toho je součástí desky i dětská pojistka, rozpoznání přítomnosti hrnce, bezpečnostní vypínání, možnost zablokování ovládacího panelu na 20 sekund při čištění během vaření a hlavní vypínač.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 91,2 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 91,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 21 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 5
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 11,1 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: EX975KXW1E

Všechny parametry

Recenze Siemens EX975KXW1E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens EX975KXW1E