Siemens EH675LFC1E

20 990 Kč ? Ušetříte 24 % 15 989 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 598,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Siemens EH675LFC1E v černé barvě s duálním dotykový obládaním dual lightSlider má jednoduché a intuitivní nastavení. Senzor fryingSenzor udržuje požadovanou teplotu při pečení stále na stejné úrovni aby se jídlo nepřipálilo. Nabízí 4 varné zóny s funkcí powerBoost, která uvede vodu do varu o 50% rychleji. Varná deska Siemens EH675LFC1E disponuje funkcemi restart a Quickstart, minutkou. Pro dokonalou bezpečnost je k dispozici 2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu, rozpoznání přítomnosti hrnce i dětská pojistka. Funkce powerManagement umožňuje nastavení maximálního příkonu varné desky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 24 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG HKH81700FB

AEG HKH81700FB

49 990 Kč

K odeslání 1 ks

Své oblíbené pokrmy nyní můžete připravovat na této výkonné indukční varné desce AEG HKH81700FB. Pokud ještě vaření nepatří mezi Vaše oblíbené činnosti, nyní se to určitě změní. Velká varná zóna…

 • Šířka: 78 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 3

Zobrazit produkt

Popis produktu

Praktický pomocník

Varné desky Siemens přicházejí v několika velikostech. Výběr varné desky závisí na prostorové dostupnosti ve vaší kuchyni, velikosti domácnosti a vašich osobních návyků při vaření. Pomocí Dual Slider se Vám bude se čtyřmi varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka.

Varné zóny

To, že jsou indukční varné desky mnohem bezpečnější než ty klasické, víme. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úspornější. Generují teplo jen tam, kde je to za potřebu, a tedy na dně hrnce. Indukční varná deska Siemens EH675LFC1E disponuje funkcí PowerBoost a PanBoost, Restart, Quickstart, timerem pro vypnutí a funkcí udržování teploty. Varné zóny jsou vybaveny rozpoznáním přítomnosti hrnce, časovačem a minutkou. K dipsozícii je 17 výkonových stupňů.

 •     1 x Ø 180 mm, 1,8 kW (max. Výkon 3.1 kW) indukční varná zóna
 •     1 x Ø 180 mm, 2 kW (max. Výkon 3.7 kW) indukční varná zóna
 •     1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. Výkon 2.2 kW) indukční varná zóna
 •     1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. Výkon 3.7 kW) indukční varná zóna

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou přináší více flexibility při vaření a více prostoru pro vaše hrnce a pánve. Díky ní si umíte nastavit optimální velikost varné zóny jediným dotykem. Chcete-li například použít velký pekáč, je k dispozici 1 varná zóna s automatickým rozšířením na pečicí zónu.

fryingSenzor Plus

Klidně můžete na varné desce mít i několik nádob současně. Díky fryingSenzor Plus je budete mít vždy pod kontrolou. Při pečení a vaření nabízí dokonalou přesnost. Udžuje varnou nádobu na definované úrovni. Dává pozor, aby se vám nic nepřipálilo.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt či něco na něj položit nebo ne. Kromě toho je součástí desky i dětská pojistka, rozpoznání přítomnosti hrnce, bezpečnostní vypínání, možnost zablokování ovládacího panelu na 20 sekund při čištění během vaření a hlavní vypínač.

PowerManagement

Funkce PowerManagement umožní nastavení maximálního příkonu indukční desky. Na každé desce si můžete podle svých potřeb vybrat ze 17 stupňů. Mezi další funkce varné desky patří QuickStart nebo ReStart.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60,2 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 14,251 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: EH675LFC1E

Všechny parametry

Recenze Siemens EH675LFC1E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens EH675LFC1E