Siemens ED875FSB5E

17 506 Kč ? 16 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Siemens ED875FSB5E s dotykovým ovládáním a šířkou 80 cm vám nabízí flexibilní vaření díky combiZone a 2 klasickým varným zónám. Ovládání touchSlider umožňuje nastavit teplotu přímým dotykem nebo posunem prstu po teplotní stupnici. PowerMove pro pohodlné vaření díky přednastaveným stupňům výkonu. Kratší čas uvedení do varu s až o 50% větším výkonem, díky funkci poverBoost. Bezpečné vypnutí varných zón po uplynutí nastaveného času vaření pomocí funkce timer s vypínáním. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Zvažte i tento produkt

Siemens EX975KXW1E

34 559 Kč

K odeslání

Indukční varná deska Siemens EX975KXW1E s fazetovém designu v šířce 90 cm a pečícím senzorem PerfectFry s 5 úrovněmi stupňů teploty. K dispozici je 5 indukčních varných zón (3 x flexInduction zóny)…

  • Šířka: 91,2 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Idukčný varný panel

Indukční varná deska Siemens NS ED875FSB5E s fazetovém designu umožňuje rychlé, bezpečné a čisté vaření, navíc s nízkou spotřebou energie. Teplo je předáváno přímo do hrnců a pánví a jejich obsah je ohříván pomocí indukčních cívek, bez zahřívání varného panelu. Čas ohřevu je kratší, vyšší bezpečnost a varný panel se čistí mnohem jednodušší. K dispozici máte 17 výkonových stupňů takže si umíte zvolit vždy nejoptimálnější pro každý druh přípravy pokrmu. Indukční varné zóny s možností combiZone se ovládá jednoduše pomocí senzorového ovládání touchSlider.

CombiZone

Spojením dvou indukčních varných zón v jednu získáte optimální prostor pro velké pekáče a hrnce. Tuto funkci oceníte nejen při přípravě velkého množství pokrmů.

Regukácia teploty-touchSlider

Naše inovativní technologie touchSlider umožňuje regulovat teplotu varných zón buď přímým poklepáním na provozní stupnici nebo posouváním prstu podél ní. Teplotu lze nastavit od půl stupně výkonu do maximálního.

PowerBoost

Praktická funkce PowerBoost pro všechny zóny urychluje čas k dosažení požadované teploty plotny. Funkce powerBoost zvyšuje výkon až o 50%. To může ušetřit až 35% času potřebného k zahřátí hrnců nebo vaření velkého množství tekutin. Mezi další funkce varné desky patří QuickStart nebo ReStart.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné dotknout se ho a případně omýt či něco na něj položit nebo ne. Kromě toho je součástí desky i rozpoznání přítomnosti hrnce, funkce powerManagement - nastavení max.příkonu varné desky bezpečnostní vypínání dětská pojistka.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 81,2 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 81,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 15,796 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Malá varná zóna (počet): 1
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ano
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: ED875FSB5E

Všechny parametry

Recenze Siemens ED875FSB5E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens ED875FSB5E