Siemens ED651FSB5E

Indukční varná deska Siemens ED651FSB5E s dotykovým ovládáním a šířkou 60 cm nabízí flexibilní vaření díky kombinovaným zónám a 2 klasickým varným zónám. Ovládání TouchSlider umožňuje nastavit teplotu přímým dotykem nebo posunem prstu po teplotní stupnici. Funkce PowerMove je určena pro pohodlné vaření díky přednastaveným stupňům výkonu. Kratší čas uvedení do bodu varu s až o 50 % vyšším výkonem je možný díky funkci PowerBoost. Bezpečné vypnutí varných zón po uplynutí nastaveného času vaření zajistíte pomocí funkce Timer s vypínáním. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens EX675LYV1E

Indukční varná deska Siemens EX675LYV1E s fazetovém designu a FlexIndukcí pro více flexibility při vaření v šířce 60 cm. K dispozici je funkce powerMove Plus, pro intuitivní ovládání stupňů výkonu…

 • Šířka: 60,2 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Idukční varný panel

Indukční varná deska Siemens ED651FSB5E ve fazetovém designu umožňuje rychlé, bezpečné a čisté vaření, navíc s nízkou spotřebou energie. Teplo je předáváno přímo do hrnců a pánví a jejich obsah je ohříván pomocí indukčních cívek, bez zahřívání varného panelu. Čas ohřevu je kratší, deska má vyšší bezpečnost a varný panel se čistí mnohem jednodušeji. K dispozici máte 17 výkonových stupňů, takže si můžete navolit vždy ten nejoptimálnější pro každý druh přípravy pokrmu. Indukční varné zóny s možností combiZone se ovládají snadno, pomocí senzorového ovládání touchSlider.

combiZone

Spojením dvou indukčních varných zón v jednu získáte optimální prostor pro velké pekáče a hrnce. Tuto funkci oceníte nejen při přípravě velkého množství pokrmů.

Regulace teploty touchSlider

Naše inovativní technologie touchSlider umožňuje regulovat teplotu varných zón buď přímým poklepáním na provozní stupnici nebo posouváním prstu podél ní. Teplotu lze nastavit od půl stupně výkonu do maximálního.

PowerBoost

Praktická funkce PowerBoost pro všechny zóny urychluje čas k dosažení požadované teploty plotny. Funkce PowerBoost zvyšuje výkon až o 50 %. To může ušetřit až 35 % času potřebného k zahřátí hrnců nebo vaření velkého množství tekutin. Mezi další funkce varné desky patří QuickStart nebo ReStart.

Bezpečnost

Bezpečnost při používání spotřebiče zajišťuje 2stupňový ukazatel zbytkového tepla, který má každá varná zóna. Díky tomu vidíte, zda spotřebič už vychladl a zda je bezpečné se ho dotknout a případně omýt, či něco na něj položit. Kromě toho je součástí desky i rozpoznání přítomnosti hrnce. Funkce PowerManagement - nastavení maximálního příkonu varné desky s bezpečnostním vypínáním - dětská pojistka.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,2 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 6,9 kW

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52,2 cm
Hmotnost: 11,921 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 6,9 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: ED651FSB5E

Všechny parametry

Recenze Siemens ED651FSB5E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens ED651FSB5E