Siemens CS658GRS7

Nákupem získáte 449,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná chytrá kompaktní kombinovaná parní trouba Siemens CS658GRS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Kombinuje v sobě horký vzduch a páru, díky čemuž umožňuje dosáhnout dokonalých výsledků pečení. Nabízí 15 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla. Také nabízí další způsoby vaření párou: 100 % pára, regenerační ohřev (předehřev pokrmů nebo rozpékání staršího pečiva), kynutí těsta, rozmrazování. Vnitřní objem inteligentní parní trouby Siemens CS658GRS7 má 47 l. Ovládání je velmi praktické a jednoduché pomocí otočného voliče a dotykového TFT displeje Plus. Dvířka trouby mají tlumené otevírání a zavírání softMove. Čištění systémem ecoClean Plus přináší snadnou údržbu díky speciálnímu povrchu vnitřních stěn, které absorbují tuky. Pro pohodlnou manipulaci s plechy má k dispozici závěsné rošty s 1-násobným plným výsuvem s funkcí aretace. Inteligentní troubu můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. BakingSenzor a RoastingSenzor přesně zjistí moment, kdy je jídlo hotové. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens HS658GXS7

Vestavná smart parní trouba Siemens HS658GXS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Inteligentní trouba s funkcí fullSteam pro vaření v páře a senzory roastingSenzor a bakingSenzor…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Kompaktní smart parní trouba

Kompaktní inteligentní parní trouba Siemens CS658GRS7 ze série IQ700 v sobě kombinuje horký vzduch a páru, které pomáhají vytvořit dokonalé pokrmy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé a skleněných dvířek, díky čemuž je trouba předurčena pro instalaci do moderních kuchyní, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je moderní prostřednictvím centrálního otočného voliče s dotykovým TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT Plus dotykový displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků. Parní troubu lze navíc pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s podporou Wi-Fi. Aplikace Home Connect mimo jiné umožňuje vzdálenou diagnostiku spotřebiče.

HomeConnect

Inteligentní trouby Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším pečením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než program skončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a to vás bude informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Dokonalé výsledky se 4D horkým vzduchem

Inovativní technologie motoru ventilátoru zajistí dokonalou distribuci horkého vzuchu v celém vnitřním prostoru trouby. Připravované pokrmy můžete umístit na kteroukoliv úroveň a budou dokonale upečené.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 47 l a nabízí 15 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 250 °C a LED vnitřní osvětlení s odděleným vypínáním. Trouba je vybavena také funkcí cookControl Plus. CookControl Plus vám umožní vařit jako profesionál. Máte k dispozici celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem. Vaření v páře nabízí možnost připravit pokrmy jemně a šetrně. Vodní pára udrží chuť, vitamíny a minerály v potravinách. Navíc si zachovají i svůj vzhled. Funkce vaření v páře umožňuje také jednoduché ohřívání jídla nebo kynutí těsta.

 •     4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní / dolní ohřev, horní / dolní ohřev eco, cirkulační infra gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, Coolstar, dolní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla
 •     další způsoby vaření párou: 100 % pára, regenerační ohřev (předehřev pokrmů nebo rozpékání staršího pečiva), kynutí těsta, rozmrazování
 •     další funkce: program na odvápnění, automatické vyrovnání bodu varu podle nadmořské výšky sušení.

BakingSenzor a RoastingSenzor

Senzory parní trouby zajistí dokonalé výsledky při přípravě pokrmů se smart kombinovanou parní troubou. RoastingSenzor Plus s inovativní sondou zjednoduší přípravu masa, ale i jiných pokrmů. Vaše jídlo bude vždy dokonale propečené, dle požadavku. Pomocí 3 samostatných měřicích bodů dokáže teploměr zjistit přesnou teplotu uvnitř pokrmů. Takto dokáže přesně uhlídat, kdy je připravovaný pokrm hotový.

Čištění s ecoCleanPlus

Nekonečné drhnutí pomocí spreje na trouby už bude pro vás minulostí, právě díky funkci ecoClean Plus. Údržba bude jednoduchá, díky speciálnímu povrchu na zadní stěně, bočních stěnách a stropu trouby, který automaticky absorbuje tuky.

Funkce předehřevu CoolSart

Díky funkci CoolStart dosáhne vestavná trouba požadované teplotu během chvíle, bez zvýšené spotřeby energie. Zahřeje se na 175 °C za méně než 5 minut. Usnadní vám také přípravu mražených potravin. Pomocí tohoto inteligentnéo ohřevu máte možnost připravit mražené potraviny rychleji a bez nutnosti předehřátí.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Siemens máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství pro vytahování plechů, které vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštům. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete, např. podlít pečené maso. Nabízí závěsné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv s funkcí aretace.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek a jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 °C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i funkce softMove - tlumené otevírání a zavírání dveří.

Příslušenství

Ke smart parní troubě je v balení dodáváno příslušenství: 1x zásobník páry - děrovaný, velikost S; 1x zásobník páry - děrovaný, velikost XL; 1x zásobník páry - neděrovaný, velikost S; 1x rošt, 1x univerzální pánev.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 47 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 15

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,4 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 36,54 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 15

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 47 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: CS658GRS7

Všechny parametry

Recenze Siemens CS658GRS7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens CS658GRS7