Siemens BF550LMR0 vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná mikrovlnná trouba Siemens BF550LMR0 je určena pro energeticky úsporné rozmrazování, ohřívání nebo přípravu jídla v co nejkratším možném čase. Ovládání je mechanické otočným voličem. Dvířka se otevírají tlačítkem. Mikrovlnná trouba nabízí 5 stupňů výkonu s maximálním výkonem 900 W (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W). Vnitřní objem mikrovlnné trouby Siemens BF550LMR0 dosahuje 25 l. Otočný talíř je skleněný v průměru 31,5 cm. Z hlediska bezpečnosti je ve výbavě bezpečnostní vypínání trouby a chladicí ventilátor. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Tak si můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmu bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je mechanické zajištěno prostřednictvím otočného voliče umístěného na boku. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají stiskem tlačítka. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Elegantní design

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby Siemens BF550LMR0 s nerezovým lemem se skelnými dvířky. Interiér mikrovlnné trouby z nerezavějící oceli nabízí dostatečně vnitřní objem 25 litrů. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z 5 stupňů ohřevu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W s invertorem. Interiér je vybaven osvětlením a skleněným otočným talířem v průměru 31,5 cm. K dispozici je bezpečnostní spínač, tlačítko start / stop a spínač kontaktu dveří a chladicí ventilátor. Maximální výkon mikrovlnné trouby dosahuje 900 W.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání mechanické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 25 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Siemens
Vnitřní objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,4 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 38,8 cm
Hmotnosť: 19 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Obsah balení

Obsah balení: otáčecí talíř

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ne
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: BF550LMR0

Všechny parametry

Recenze Siemens BF550LMR0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens BF550LMR0