Shokz OpenRun Mini modrá


Bezdrátová sluchátka, za krk, Barva modrá, Bluetooth, Výdrž baterie: 8 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 8 h, Vestavěný mikrofon, Certifikace IP 67, Odnímatelný kabel, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání. Více info

Barva


Cena 3 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 35 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátová sportovní sluchátka Shokz OpenRun Mini v modrém provedení s technologií Bone conduction, Bluetooth v5.1, odolností IP67 a výdrží baterie 8 hodin.

Shokz OpenRun Mini

  • Pohodlí otevřených uší - otevřená konstrukce s technologií kostního vedení umožňuje plné vnímání okolí a pohodlný poslech bez otlaků v uchu.

  • Vodotěsnost IP67 - Díky stupni krytí IP67 jsou tato sluchátka zcela vodotěsná a odolná proti potu, takže vydrží i intenzivní trénink nebo extrémní počasí. Upozornění na detekci vlhkosti zajišťuje bezpečné nabíjení. (*Není určeno k plavání.)

  • Špičková kvalita zvuku - Sluchátka jsou vybavena patentovanou technologií kostního vedení 8. generace, rozhraním Bluetooth 5.1 a technologií PremiumPitch 2.0+, která zajišťuje čistý zvuk, silnou hlasitost a bohaté basy.

  • Snadné a bezpečné uchycení - Seznamte se se svým novým oblíbeným tréninkovým partnerem. Tato bezdrátová sluchátka jsou určena pro sportovce, zůstanou na svém místě po celý den a budou vás motivovat ke cvičení a zároveň vás budou informovat o vašem okolí.

  • 8hodinová výdrž baterie - Díky 8hodinové výdrži baterie a jednoduchým příkazům, jako je přehrát, přeskočit, pozastavit a přehrát skladbu, si můžete hudbu, hovory, audioknihy a podcasty užívat celý den. OpenRun také nabízí 10minutové rychlonabíjení pro výdrž baterie až 1,5 hodiny. (*Tato data byla shromážděna v laboratoři Shokz a testována přehráváním zvuku kódovaného pomocí ACC při 75% hlasitosti na mobilních zařízeních se systémem iOS14. Skutečná výdrž baterie bude záviset na typu zvuku, hlasitosti, okolní teplotě a výstupu portu USB použitého k nabíjení sluchátek.)

  • Zmenšená velikost pro pohodlné nošení - Velký výkon v menší velikosti. OpenRun Minis mají pohodlný kratší pásek než standardní velikost, takže jsou ideální pro menší velikosti hlavy a pro ty, kteří dávají přednost přiléhavějšímu designu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení za krk

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Shokz OpenRun Mini modrá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi