Popis produktu

Strategická hra pro Nintendo Switch s anglickou lokalizací pro jednoho hráče vás vtáhne očima středoškolské studentky do alternativní reality. Vaším úkolem bude prozkoumat neprobádané kraje světa postapokalyptického Tokia a poradit si s nástrahami a nepřáteli. Páté pokračování RPG série Shin Megami Tensei přináší jedinečnou grafiku a taktický systém soubojů, díky kterému rozeznáte slabiny protivníků. Zároveň můžete vytvořit alianci s různými démony. Postupně odhalte svou identitu, která se hýbe na hranici mezi člověkem a démonem.

Hra Shin Megami Tensei V

Páté pokračování RPG série Shin Megami Tensei vás vtáhne do prostředí postapokalyptického Tokia, kterým budete procházet prostřednictvím středoškolské studentky vržené do alternativní reality. Na úkor světa odkrývá svou novou identitu pohybující se mezi člověkem a démonem. Na výběr máte ze dvou alternativ - buď se stanete hrdinou, nebo si vás svět zapamatuje jako démonickou bytost ruinující již umírající planetu.

Dynamický systém soubojů

Veďte strategické boje proti nepřátelům. Nejnovější vychytávkou hry je možnost rozeznání slabin protivníků. Snadno tak zjistíte, jak zničit i zdánlivě neporazitelné démony. Na své cestě však poznáte i bytosti, které s vámi vytvoří alianci při procházení apokalypsou zničeným světem.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Shin Megami Tensei V - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi