ShiftCam 2.0 Pro Lens + teleobjektiv Pro Lens pro iPhone X, černá

Nákupem získáte 38,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktická sada šesti objektivů ShiftCam 2.0 s posuvným mechanismem umožňuje procházení mezi rybím okem, teleobjektivem, makro objektivem a širokoúhlým objektivem. Vyznačuje se ergonomickou konstrukcí což představuje pouze 55 gramů a šířku pouhých 6 mm. Pro použití na předním fotoaparátu disponuje magnetickým krytem čoček a širokoúhlým adaptérem. Využít můžete také 65 mm teleobjektiv s kvalitní optikou, díky čemuž udržuje ostrost. Sada je kompatibilní s mobilními telefony Apple iPhone X. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický společník na cesty

Sada šesti čoček pro mobilní telefony v pouzdře je kompatibilní s mobilním telefonem Apple iPhone X. Díky posuvnému mechanismu umožňuje rychlé a komfortní procházení mezi rybím okem (180° záběr, zvětšení 0,35x), teleobjektivem (zvětšení 2x), makro objektivem (zvětšení 10-20x) nebo širokoúhlým objektivem (120° záběr, zvětšení 0,65x). Vyznačuje se kompaktním provedením, což představuje tloušťku pouze 6 mm a hmotnost 55 gramů. Moderní pouzdro disponuje širokoúhlým adaptérem a magnetickým krytem čoček, pro použití na předním fotoaparátu.

 

Teleobjektiv a kvalitní materiály

Kdykoliv můžete využít teleobjektiv 65 mm s kvalitní optikou, což vám pomůže zaznamenat ostré záběry za každých okolností. Celá sada je ShiftCam je vyrobena z kvalitních materiálů. Výroba jedné čočky trvá až 60 dní a podstoupí 102 kroků. Díky profesionálnímu zpracování a prvotřídnímu sklu se stává tím správným společníkem na cestách.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení Návod

Další vlastnosti

Značka: Shiftcam

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 130 mm
Výška: 200 mm
Hmotnost: 520 g
Hloubka: 72 mm

Obsah balení

Obsah balení: Návod

Ostatní

Kód produktu: SC20PT10X

Všechny parametry

Recenze ShiftCam 2.0 Pro Lens + teleobjektiv Pro Lens pro iPhone X, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ShiftCam 2.0 Pro Lens + teleobjektiv Pro Lens pro iPhone X, černá