Shiftcam 2.0 Pro Lens Makro objektiv + set 6 čoček pro iPhone 7+/8+

Nákupem získáte 38,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktická sada ShiftCam 2.0 je sadou 6 doplňkových čoček pro mobilní fotoaparáty v pohodlném a přenosném pouzdru pro iPhone. Díky posuvnému mechanismu vám umožní vytěžit maximum z dvojobjektivového fotoaparátu. Pouzdro ShiftCam 2.0 je vybaveno magnetickým krytem čoček a zcela novým širokoúhlým adaptérem pro použití na čelním fotoaparátu. Součástí je i makro objektiv Traditional Macro ProLens, který vám poskytne 10-násobné zvětšení pro zachycení každého detailu. Disponuje téměř nulovým zkreslením a výjimečnou ostrostí v rozích. Sada je kompatibilní s mobilními telefony Apple iPhone 7+/8+. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktická cestovní sada

Pouzdro ShiftCam 2.0 se šesti čočkami je kompatibilní s mobilním telefonem Apple iPhone 7+/8+. Zlepšuje schopnosti vestavěného fotoaparátu a pokrývá úplný rozsah potřeb fotografa. Disponuje posuvným mechanismem, který stačí posunout do určené polohy a plynule tak přecházíte mezi širokoúhlým objektivem, teleobjektivem, makro objektivem, či rybím okem. Vyznačuje se kompaktním provedením, což představuje tloušťku pouze 6 mm a hmotnost 55 gramů. Moderní pouzdro disponuje širokoúhlým adaptérem a magnetickým krytem čoček, pro použití na předním fotoaparátu.

Traditional Macro objektiv

Makro objektiv ShiftCam 2.0 ProLens Tradicional Macro je kvalitní profesionální objektiv, se kterým zhotovíte fotografie s výjimečnými detaily. Díky 10-násobnému zvětšení zachytíte cokoli. Navíc se pyšní téměř nulovým zkreslením a výjimečnou ostrostí v rozích, což vám zaručí vysokou kvalitu fotografií a skvělý výkon v každé situaci.

Prvotřídní materiály

Výroba jedné čočky trvá až 60 dní a podstoupí 102 kroků. Pro dokonalý obraz objektivu je použito prvotřídní sklo s následným profesionálním zpracováním, při kterém vznikají čočky pro mobilní fotoaparáty.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Obsah balení
    Obsah balení Návod

Další vlastnosti

Značka: Shiftcam

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 133 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 20 g
Hloubka: 40 mm

Obsah balení

Obsah balení: Návod

Ostatní

Kód produktu: SC20PM10P

Všechny parametry

Recenze Shiftcam 2.0 Pro Lens Makro objektiv + set 6 čoček pro iPhone 7+/8+

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Shiftcam 2.0 Pro Lens Makro objektiv + set 6 čoček pro iPhone 7+/8+