Shadow of Tomb Raider PS4 hra

1 799 Kč ? Ušetříte 68 % 579 Kč

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 5,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Shadow of the Tomb Raider pro Sony PlayStation 4 má anglickou lokalizaci a je dodávána na Blu-ray disku. Ve hře se Lara Croft musí stát vykradačkou hrobek, pokud chce zachránit svět před apokalypsou, kterou předpověděli Mayové a porazit polovojenskou organizaci Trinity. Při boji s velkým množstvím nepřátel využijete džungli ve svůj prospěch. Hra nabídne pokročilé horolezecké techniky a dosud největší otevřený svět v podobě města Paititi. V něm můžete prodávat suroviny a kupovat nové zbraně i oblečení. Místní obyvatelé vám poskytnou informace nebo dají nějaký úkol. Zobrazit celý popis

  • Sleva 68 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Prostředí a nepřátelé

Hra Shadow of Tomb Raider vás zavede do džungle v Peru. V ní se setkáte s domorodci, vojáky Trinity, elitními jednotkami, ale také s různými druhy zvířat a ptáků, které můžete lovit a získávat z nich suroviny potřebné k přežití. Podvodní svět je stejně nebezpečný jako ten na povrchu. Jeho zkoumání vám budou znepříjemňovat padající kameny, omezená zásoba kyslíku i vodní živočichové, jako piraně a murény.

Město Paititi

Ve hře navštívíte město Paititi, dosud největší otevřený svět, jaký kdy byl v sérii Tomb Raider vytvořen. Město je rozděleno do několika částí, například přístav, osada rybářů a tržiště. Zde můžete prodávat různé předměty i suroviny, za které dostanete zlato. To využijete ke koupi nového vybavení. Domorodí obyvatelé s vámi mohou komunikovat v jejich rodném jazyce nebo v angličtině. Při rozhovoru s obyvateli získáte informace a dostanete vedlejší úkoly.

Vylepšování schopností

V základním táboře máte k dispozici inventář, rychlé cestování na již objevená místa i strom dovedností. Ten je rozdělen do tří kategorií, a to bojovník, stopař a čistič. Po nasbírání dostatečného množství zkušenostních bodů dostanete jeden dovednostních bod. Obtížnost ve hře je rozdělena do tří skupin, které nastavujete nezávisle na sobě. Čtením nástěnných maleb zlepšíte překladání starověkého dialektu.

Hrobky

Pokud se chcete dostat ke vstupu do mauzolea, musíte použít pokročilé horolezecké techniky, jako jsou šplhání s pomocí seker nebo spouštění se na laně. Hrobky jsou mnohem děsivější než kdykoliv předtím. Nabízejí velké množství pastí ve spletitém labyrintu chodeb. Uvnitř na vás také budou čekat prostorové puzzle a hádanky, které prověří reflexy i mysl. Dobře známý šíp s lanem využijete k vytváření přemostění nebo na uvolňování zatarasených chodeb.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Square enix
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 16 g
Hloubka: 15 mm

Obsah balení

Obsah balení: PS4 hra

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5021290080980

Všechny parametry

Recenze Shadow of Tomb Raider PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Shadow of Tomb Raider PS4 hra