Sennheiser HD 599 hnědo-béžová


Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 12-38500 Hz, Rozhraní: 6,3 mm, Styl nošení: náhlavní, Ovládání hlasitosti: Ne, Potlačení šumu: Ne, Odnímateľný kábel: Ano,


Cena 4 329 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 5 200 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 43,29 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Designová náhlavní sluchátka s polstrováním Sennheiser HD 599 v hnědo-béžovém provedení nabízejí vynikající reprodukci zvuku s hlubokými basy a jasnými výškami. Otevřená konstrukce posiluje pohodu při poslechu a tóny poplynou do vašich uší z audiofilních reproduktoru Sennheiser SYS 38, ve kterém se propojuje neodym a membrána Duofol. Zvuk bude směřovat do zvukovodu s maximální přirozeností díky technologii Ergonomic Acoustic Refinement (E.A.R.). Specifikem tohoto modelu jsou dva odnímatelné kabely - jeden z kvalitní mědi s délkou 3 metry s pozlaceným 6,3mm konektorem a druhý s ovladačem, mikrofonem, 3,5mm jackem a délkou 1,2 metru.

Sennheiser HD 599

Otevřená dynamická sluchátka s vynikající zvukovou kvalitou a stylovým designem, která v sobě spojují nadčasový styl se špičkovou technikou. Otevřená konstrukce posiluje přirozené vnímání reprodukovaného zvuku. V tomto modelu je instalován audiofilní reproduktor Sennheiser SYS 38. Propojení neodymových magnetů a membrány z patentovaného materiálu Duofol se postarají o to, že si hudbu užijete naplno. Použitý materiál v těchto sluchátkách je schopen potlačovat vibrace a zaručuje tak věrnou a živou reprodukci. Patentovaná technologie "Ergonomic acoustic refinement" (E.A.R.) směřuje zvuk do zvukovodu s maximální přirozeností a vyvolává mimořádně živé vnímání hudby. Pozlacený 6,3mm konektor jack je instalován na odnímatelném kabelu s bajonetovým způsobem uchycení s mimořádně snadnou manipulací.

Klíčové vlastnosti

  • Otevřená dynamická sluchátka s příjemným polstrováním

  • Systém E.A.R. pro ideální vedení zvuku

  • Odnímatelný kabel z kvalitní mědi (3 M) s konektorem 6,3 mm

  • 1,2 m dlouhý kabel s ovladačem, mikrofonem a 3,5mm jackem

  • Reproduktor SYS 38

  • Luxusní design

  • Speciálně tvarovaná membrána z materiálu Duofol

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 12-38500 Hz
Rozhraní 6,3 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Potlačení šumu Ne
Odnímateľný kábel Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sennheiser HD 599 hnědo-béžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno