Sencor SFN 6011WH

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

2 999 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Cena v e-shopu:

2 999 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Na objednávku Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 29,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Ochlazovač vzduchu Sencor SFN 6011WH s příkonem 70 W a 3 funkcemi poskytne svěží prostředí v bytě nebo kanceláři. Výhodu zařízení je vysoká mobilita díky kolečkům, možné je tak rychle změnit místnost, kterou chcete zchladit. Rychlost proudění vzduchu zajišťuje ventilátor s 3 stupni rychlosti a 3 provozními režimy: normal, natural (přírodní vánek) a sleep (spánek). Součástí balení je také praktické dálkové ovládání. S praktickým časovačem budete moci nastavit automatické vypnutí zařízení. S kvalitním ochlazovačem Sencor SFN 6011WH budou letní dny strávené v bytě mnohem příjemnější.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Ochlazovač vzduchu

Kompaktní provedení ochlazovače vzduchu Sencor SFN 6011WH s příkonem 70 W a se 3 funkcemi v jednom vás jistě potěší. Přístroj lze přesouvat pomocí koleček, což zajišťuje maximální mobilitu a snadnost použití. Zvládne efektivně udržovat požadovanou teplotu v místnosti. Chladicí okruh v přístroji zajišťuje vodní čerpadlo. Ochlazovač disponuje možností vypnutí funkce zvlhčování vzduchu, nastavitelnou čelní mřížkou s funkcí SWING pro rovnoměrnou distribuci vzduchu, vyjímatelným prachovým filtrem, vyjímatelnou nádržkou na vodu o objemu 6 litrů a ukazatelem vodní hladiny.

3 funkce v jednom:

  • letní ventilátor
  • zvlhčovač vzduchu
  • ochlazovač vzduchu

3 provozní režimy:

  • Režim Normal: chladí konstantně na nastavenou intenzitu
  • Režim Natural: imituje přírodní vánek
  • Režim Sleeping: pro udržování příjemného klimatu během spánku

Chlazení a osvěžení vzduchu

Přístroj je určen pro osvěžení a ochlazení vzduchu v uzavřeném prostoru. Pomocí technologie ledových krystalů ochlazuje studená voda vzduch proudící zkrz přístroj, tím je zajištěn svěží a příjemný vzduch pro skvělý pocit. Vyjímatelná nádržka na vodu má objem 6 l, ale je možnost použití chladicí náplně (součást dodávky). Rychlost proudění vzduchu zajišťuje ventilátor s 3 stupni rychlosti. Na výběr máte 3 režimy foukání: Normal / Natural / Sleep

Ovládání

K dispozici máte dálkový ovladač, pomocí kterého si rychle a komfortně zvolíte požadované nastavení i z pohovky, postele nebo opačného konce místnosti. Ochlazovač vzduchu Sencor SFN 6011WH nabízí možnost využití 8 hodinového časovače s automatickým vypnutím. Hlučnost ochlazovací nepřesahuje 63 dB.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Maximální hlučnost: 63 db
Dálkové ovládání: Ano
Maximální výkon: 70 W

Další vlastnosti

Značka: Sencor
Počet rychlostí: 3
Výkon ventilátoru: 54 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 32 cm
Hmotnost: 5960 g
Výška: 74 cm
Hloubka: 27 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Maximální výkon: 70 W

Ostatní

Kód produktu: 41006716

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru