Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

  • Výprodej − 5.89 %
  • Doprava zdarma
  • Sleva 5.89 %

Sencor Výrobce: Sencor

Cena na prodejně:

1 599 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 1 699 Kč
Ušetříte: 5.89 %

Cena v e-shopu:

1 599 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 1 699 Kč
Ušetříte: 5.89 %

Vyprodáno v e-shopu

Nákupem získáte 15,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktická autochladnička SENCOR SCM 2025 si najde své využití jak v autě tak i doma, či na jiných místech. Stačí, když ji připojíte k 12 V zásuvce nebo 230 V síťové zásuvce. Její objem je 20 litrů, a tak se do jejího nitra vejde dostatek potravin, které chcete přenést a zachovat je v chladu. Před úplným vybitím baterie je chráněna pomocí ABS monitoru. Do její vnitřní části se vejde až šest 1 litrových lahví a bez problémů můžete zavřít i její víko.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Potraviny v chladu

Pokud potřebujete přenést potraviny uchovány v chladu na větší vzdálenosti ve vašem autě, využijte praktického pomocníka, autochladničku SENCOR SCM 2025. S její pomocí tak můžete uchovat vaše potraviny a tekutiny v bezpečí i během delšího cestování. Pokud se vydáte na výlet či dovolenou během horkých letních dnů, autochladnička vám příjemně zchladí vodu nebo uchová potraviny, které si budete brát s sebou v bezpečí.

Napájení a chlazení

Autochladničku SENCOR SCM 2025 můžete využívat na vašich cestách v autě, nebo doma. Napájet ji můžete pomocí připojení k 12 V zásuvce (autozapalovači) nebo 230 V síťové zásuvce. Chráněná je i před úplným vybitím, a to pomocí ABS monitoru. V případě nutnosti můžete autochladničku jednoduše vypnout. Při využití ECO režimu při napojování na 230 V se chlazení vypne samo po dosažení 12 ° C. Autochladnička chladí až o 20 ° C méně, než je okolní teplota prostředí.

Vlastnosti

Objem autochladničky SENCOR SCM 2025 je až 20 litrů. Do její vnitřní části se vejde až šest litrových lahví nebo čtyři litrové a dvě dvoulitrové PET láhve. Přizpůsobené má odnímatelné víko a bezpečnostní systém zavírání. Její víko můžete otevřít pouze tehdy, když je její rukojeť sklopena. Přizpůsobené napájecí kabely jsou uloženy ve víku autochladničky. Délka 12 V kabelu je 2,3 metru a délka 230 V kabelu je 1,5 metru.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Hmotnost: 4100 g

Kategorie

Značka: Sencor

Design

Barva: modrá

Hmotnost a rozměry

Šířka: 390 mm
Hloubka: 280 mm
Výška: 420 mm
Hmotnost: 4100 g

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru

Hledat

Košík 0 ks za 0 Kč K objednávce

Nahoru