Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Praktický smoothie mixér Sencor SBL 2210WH v bílém provedení vám výborně poslouží k snadné a rychlé přípravě nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček a dětské výživy. 500W příkon a 4 kvalitní nože zaručují efektivní promíchání a zároveň zabrání ztrátě vitamínů. 2 praktické nádoby na míchání slouží zároveň jako přenosné sklenice a společně s víčky si je můžete vzít na cestu bez obavy, že byste svůj nápoj rozlili. Nádoby jsou vyrobeny z odolných materiálů bez obsahu BPA a spolu s víčky je můžete mýt v myčce nádobí. Objem nádob: 0,3 a 0,6 litru.

Sencor SBL 2210WH smoothie mixér

  • Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů
  • Míchací nádoba může být vybrána a použita jako cestovní nádoba
  • Víčko s otvorem na pití zabraňuje náhodnému rozlití
  • Příkon: 500 W

Výkonný

Smoothie mixér Sencor SBL 2210WH s příkonem 500 W je ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček a dětské výživy. Pulzní spínač a 4 kvalitní snímatelné nože z nerezavějící oceli pokryty vrstvou titanu zaručují efektivní promíchání. Zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů a omezuje oxidaci výživných koktejlů. Vynikající stabilita mixéru je zajištěna přísavkami.

Praktický

Mixér je vybaven 2 míchacími nádobami o objemu 0,3 l a 0,6 l, které můžete použít i jako přenosné sklenice. Víčka na nádoby zaručují pohodlné přenášení a zabraňují náhodnému rozlití. Nádoby i víčka mohou být bezpečně umývány v myčce nádobí. Nádoby jsou odolné proti nárazu a jsou vyrobeny z materiálu tritan, který neobsahuje BPA. Pasují do držáků v automobilech i na kolech.


 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.6 L
Počet rychlostí 1
Příkon 500 W

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Sencor SBL 2210WH bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martin

10. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Na jednoduché domácí použití.
  • Zhoršené upínání láhve do mixéru, nerozmixuje na jemno

Na jednoduché koktejly vyhovující, přípravu u dětí trochu brzdí zhoršené upínání láhve, pro častější použití bych ale volil výkonnější model s propracovanější mi vlastnosti.