Sencor SAC MT1231C

Mobilní klimatizace, Energetická třída (chlazení): A, Maximální výkon chlazení: 12000 Btu, Maximální hlučnost: 63 dB, Vhodné pro místnosti do: 122 m3, Odvlhčovací kapacita: 3,516 l/h, Zásobník na odvlhčenou vodu, Možnost odvodu přes okno, Délka odtokové hadice: 1,5 m, Časovač, Dálkové ovládání, Hmotnost: 33 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C je výkonná, cenově dostupná a energeticky úsporná. Režim odvlhčování zvládne pojmout až 84 litrů vody za den. Mobilní klimatizace Sencor také funguje jako samostatný ventilátor, na kterém můžete nastavit 4 úrovně. Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1230C disponuje nočním režimem Sleep, který je velmi tichý a zabraňuje podchlazení v průběhu spánku. Dále nabízí funkci automatického nastavení posledního zvoleného režimu při opětovném spuštění, a to dokonce po výpadku elektrického proudu. Snadné manipulaci napomáhají čtyři pojezdová kolečka a integrovaná rukojeť. Součástí klimatizace je vestavěná nádržka na kondenzát o objemu 1 litr.

 

 

Sencor SAC MT1231C

  • Cenově dostupná a výkonná mobilní klimatizace Sencor v černém provedení
  • Klimatizace nabízí 3 režimy provozu (chlazení, odvlhčování, samostatný ventilátor)
  • Vzduchový filtr klimatizace Sencor je omyvatelný, eliminuje víření prachu a filtruje mechanické nečistoty
  • Ekologický, vysoce chladicí plyn Propan R290 bez emisí skleníkových plynů
  • Režim chlazení nabízí nastavení teploty v rozmezí 17 až 30 °C
  • Aktivní funkce zobrazuje ovládací panel s LED displejem

Vše v jednom 

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C je výkonná, cenově dostupná a energeticky úsporná. Díky svému vysokému výkonu vás dokáže osvěžit i v těch najpernejších dnech. Režim odvlhčování zvládne pojmout až 84 litrů vody za den. Mobilní klimatizace Sencor také funguje jako samostatný ventilátor, na kterém můžete nastavit 4 úrovně.

Funkce

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C disponuje nočním režimem Sleep, který je velmi tichý a zabraňuje podchlazení v průběhu spánku, což oceníte zejména v parných letních nocích. Dále nabízí funkci automatického nastavení posledního zvoleného režimu při opětovném spuštění, a to dokonce po výpadku elektrického proudu. Klimatizace Sencor je také vybavena 24hodinovým časovačem automatického zapnutí nebo vypnutí. Všechny aktivní funkce zobrazuje ovládací panel s LED displejem.

Kvalitní zpracování

Mobilní klimatizace Sencor vyniká kvalitním zpracováním. Snadné manipulaci napomáhají čtyři pojezdová kolečka a integrovaná rukojeť. Součástí klimatizace je vestavěná nádržka na kondenzát o objemu 1 litr. Díky optické signalizaci včas poznáte, že je třeba ji vyprázdnit. V případě naplnění nádržky s kondenzátem je mobilní klimatizace vybavena ochrannou funkcí automatického vypnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 63 db
Časovač Ano
Energ.třída (chlazení) A
Celková spotřeba 1.6 kW
Maximální výkon chlazení 12000 BTU
Odvlhčovací kapacita 3.516 l/h
Výkon 3.5 kW
Vhodné pro místnosti do 47 m2
Spotřeba za hodinu 1.4 Kilowatth.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sencor SAC MT1231C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi