Sencor SAC MT1231C


Celková spotřeba: 1.6 kW, Maximální výkon chlazení: 12000 BTU, Vhodné pro místnosti do: 122 m3, Filtrace: Ne, Odvlhčovací kapacita: 3.516 l/h


Cena 10 999 Kč

Sleva 15 % z doporučené ceny výrobcem: 12 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 109,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C je výkonná, cenově dostupná a energeticky úsporná. Režim odvlhčování zvládne pojmout až 84 litrů vody za den. Mobilní klimatizace Sencor také funguje jako samostatný ventilátor, na kterém můžete nastavit 4 úrovně. Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1230C disponuje nočním režimem Sleep, který je velmi tichý a zabraňuje podchlazení v průběhu spánku. Dále nabízí funkci automatického nastavení posledního zvoleného režimu při opětovném spuštění, a to dokonce po výpadku elektrického proudu. Snadné manipulaci napomáhají čtyři pojezdová kolečka a integrovaná rukojeť. Součástí klimatizace je vestavěná nádržka na kondenzát o objemu 1 litr.

 

 

Sencor SAC MT1231C

  • Cenově dostupná a výkonná mobilní klimatizace Sencor v černém provedení
  • Klimatizace nabízí 3 režimy provozu (chlazení, odvlhčování, samostatný ventilátor)
  • Vzduchový filtr klimatizace Sencor je omyvatelný, eliminuje víření prachu a filtruje mechanické nečistoty
  • Ekologický, vysoce chladicí plyn Propan R290 bez emisí skleníkových plynů
  • Režim chlazení nabízí nastavení teploty v rozmezí 17 až 30 °C
  • Aktivní funkce zobrazuje ovládací panel s LED displejem

Vše v jednom 

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C je výkonná, cenově dostupná a energeticky úsporná. Díky svému vysokému výkonu vás dokáže osvěžit i v těch najpernejších dnech. Režim odvlhčování zvládne pojmout až 84 litrů vody za den. Mobilní klimatizace Sencor také funguje jako samostatný ventilátor, na kterém můžete nastavit 4 úrovně.

Funkce

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT1231C disponuje nočním režimem Sleep, který je velmi tichý a zabraňuje podchlazení v průběhu spánku, což oceníte zejména v parných letních nocích. Dále nabízí funkci automatického nastavení posledního zvoleného režimu při opětovném spuštění, a to dokonce po výpadku elektrického proudu. Klimatizace Sencor je také vybavena 24hodinovým časovačem automatického zapnutí nebo vypnutí. Všechny aktivní funkce zobrazuje ovládací panel s LED displejem.

Kvalitní zpracování

Mobilní klimatizace Sencor vyniká kvalitním zpracováním. Snadné manipulaci napomáhají čtyři pojezdová kolečka a integrovaná rukojeť. Součástí klimatizace je vestavěná nádržka na kondenzát o objemu 1 litr. Díky optické signalizaci včas poznáte, že je třeba ji vyprázdnit. V případě naplnění nádržky s kondenzátem je mobilní klimatizace vybavena ochrannou funkcí automatického vypnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celková spotřeba 1.6 kW
Maximální výkon chlazení 12000 BTU
Vhodné pro místnosti do 122 m3
Filtrace Ne
Odvlhčovací kapacita 3.516 l/h

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sencor SAC MT1231C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno