Sena SF2 černá

Produkt je samostatně neprodejný

Sena SF2 je vynikající headset pro motorkáře, kteří jezdí rádi ve dvou, a ještě radši si během svých cest povídají. Tento Bluetooth headset obsahuje sluchátka a ohebný mikrofon. Sada je vhodná pro integrální přilby. Headset umožňuje ovládání telefonu, příjem zvuku z navigace a také umožňuje komunikovat s dalším headsetem až na 800 metrovou vzdálenost v otevřeném terénu. Výhodou je možnost poslechu hudby, rychlé nabíjení a deaktivace mikrofonu. Integrované je FM rádio s podporou RDS a pamětí na 10 stanic. Výdrž se pohybuje okolo 13 hodin. Barva černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Povídejte si během svých vyjížděk

Sena SF2 je základní headset, který vám umožní komunikovat se svým spolujezdcem. S tímto zařízením dostanete všechno potřebné příslušenství pro jednoduchou instalaci do integrální přilby. V balení se nachází sluchátka a mikrofon, který je flexibilní a můžete si ho tak přizpůsobit. Maximální vzdálenost pro komunikaci mezi dvěma headsety je 800 metrů v otevřeném terénu. Během svých výletů a cest si budete moci se svým parťákem pohodlně povídat. Výhodou je potlačení okolního hluku pro maximálně kvalitní přenos vašeho hlasu. Maximální výdrž dosahuje 13 hodin.

Poslouchejte hudbu nebo rádio

Headset Sena SF2 je vybavený také podporou Bluetooth technologie. Pomocí této technologie si můžete s headsetem spárovat váš telefon, MP3 přehrávač nebo třeba navigaci. Budete tak moci pohodlně telefonovat, poslouchat hudbu anebo hlasové příkazy z navigace. Nechybí ani integrované FM rádio, které nabídne podporu RDS a paměť až na 10 stanic. Headset podporuje také rychlé nabíjení. Za pouhých 30 minut nabíjení získáte dostatek energie až na 4 hodiny provozu.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Tomtom

Ostatní

Kód produktu: SF2-01

Recenze Sena SF2 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sena SF2 černá