Sekiro: Shadows Die Twice Xbox One hra

Popis produktu

Akční hra Sekiro: Shadows Die Twice pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku s anglickou lokalizací. Jako zneuctěný a znetvořený bojovník budete zkoumat Japonsko v období Sengoku. Během putování se postavíte tváří v tvář mocným nepřátelům. Na jejich poražení využijete ninja schopnosti i širokou škálu smrticích protetických nástrojů.

Důmyslně zabíjejte. Pomstěte se a obnovte vaši čest.

Ve hře Sekiro: Shadows Die Twice budete hrát za zneuctěného a znetvořeného bojovníka zachráněného na pokraji smrti. Zavázali jste se chránit mladého pána. Ten je potomkem starodávné linie. Stanete se terčem mnoha špatných nepřátel včetně nebezpečného klanu Ashiny. Poté co je mladý pán zajat, nic vás nezastaví na nebezpečné cestě znovu získat vaši čest, dokonce ani samotná smrt.

Prostředí a zbraně

Prozkoumejte Japonsko v období Sengoku na konci 15. století. Bylo to kruté období s neustálým bojem na život a na smrt. V tomto temném světě se postavíte tváří v tvář mocným nepřátelům, jako jsou zkorumpovaný mnich, strážce brány na hradě Ashina, Lady Butterfly a velký had. K dispozici budete mít množství smrticích protetických nástrojů a mocné ninja schopnosti. Na vaší cestě si užijete nenápadné plížení, šplhání na vysoké překážky, ale i krvavé konfrontace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sekiro: Shadows Die Twice Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi