Segway S-PLUS hoverboard

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Osobní přepravce Segway S-PLUS v elegantním bílém provedení představuje moderní způsob dopravy v 21. století. Disponuje prvotřídními technologiemi, které umožňují plynulou a komfortní jízdu s výbornou kontrolou díky odolným nafukovacím pneumatikám a dálkovému ovladači s možností autopilota. Dojezd až 35 km s maximální rychlostí 20 km/h vám umožní zažívat nová dobrodružství každý den. Napájení je zajištěno 36V baterií, která napájí 2 výkonné motory. Maximální nosnost 100 kg, přehledná aplikace Segway Ninebot, ochrana IP54 a přední/zadní LED světla hovoří o kvalitě provedení. Stabilita díky řídicí tyči, vestavěný reproduktor a cestovní schránka jsou při koupi Segway S-PLUS výhodou. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Věrný společník na cestách kamkoliv

Unikátní osobní přepravce Segway S-PLUS vás dokáže odvést téměř kamkoliv, ať už jdete do práce, na výlet nebo se jen tak zabavit. S maximálním dojezdem 35 km máte rozsáhlé možnosti výběru a díky maximální rychlosti 20 km/h si užijete jízdu jako nikdy předtím. Výkonná 36V baterie s kapacitou 329 Wh napájí 2 motory s výkonem 400 W (spolu 800 W), které umožňují maximální stoupání 15° a nosnost100 kg. Když právě nejezdíte a chcete mít volné ruce, využijete dálkový ovladač s funkcí Follow Mode. Jako poslušný společník vás bude Segway S-PLUS všude věrně následovat. Na cestách využijete i praktické odkládací místo a vestavěný reproduktor, který dokáže reprodukovat vaše příkazy, hlášky či varovné zprávy. Po jízdě si nabijete svůj segway pomocí kvalitní nabíječky do 4 hodinDoporučený věk k jízdě na Segway S-PLUS je minimálně 16 let.

Výborná stabilita a bezpečnost

Pro co nejvyšší míru bezpečnosti během jízdy má Segway S-PLUS integrovanou řídící tyč, která umožňuje precizní zatáčení a snadné přenášení v případě potřeby. Inteligentní stabilizační systémy využívají nejnovější technologie pro tu nejvyšší míru komfortu. V nepříznivých světelných podmínkách a ve tmě využijete kvalitní přední a zadní LED světla, díky kterým uvidíte a budete viděn za každých okolností. Stupeň krytí IP54 a IPX6 pro baterii umožňuje bezpečnou jízdu v každém počasí. Nemusíte se obávat ani rozbitých cest díky velkým 11"(28 cm) pneumatikám s vynikající odolností. Vaše jízda bude vždy komfortní.

Množství funkcí využitím aplikace

Získejte množství informací o vaší jízdě, upravte si vzhled nebo si změřte síly se svými kamarády prostřednictvím aplikace Ninebot by Segway. K dispozici máte výukové tutoriály, které vás postupně provedou ovládáním stroje, diagnostiku Segway S-PLUS pro zjištění stavu zařízení a i rozsáhlé množství statistik o vaší jízdě. Můžete si dokonce i zajistit váš hoverboard S-PLUS proti krádežiupravit si i vzhled LED osvětlení přesně podle vašich představ.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 100 Kg
  • Kapacita baterie 6,45 Ah
  • Max. rychlost 20 km/hod.
  • Dojezd 35 km
  • Výkon motoru 800 W

Další vlastnosti

Značka: Segway
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 20 km/hod.
Dojezd: 35 km
Výkon motoru: 800 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 58 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 16,3 Kg

Obsah balení

Obsah balení: tyč,manuál,ovl.nab.hadička

Baterie

Doba nabíjení: 4 hod.
Kapacita baterie: 6,45 Ah
Baterie: 59 V

Další parametry

Display: LCD
Doporučený věk: 16+

Ostatní

Kód produktu: SPLUS

Všechny parametry

Recenze Segway S-PLUS hoverboard

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Segway S-PLUS hoverboard