SBS TWS Twin View bílá


Vestavěný mikrofon: Ano, NFC: Ne, Styl nošení: do uší, Výdrž batérie: 3 hod. Více info


Cena 2 109 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 21 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová Bluetooth sluchátka SBS TWS Twin View do uší v elegantním bílém provedení disponují praktickým nabíjecím pouzdrem. Pouzdro má také LCD displej, na kterém naleznete informace o stavu nabití. Baterie vám poskytuje až 3 hodiny poslechu hudby pouze při 1 hodině nabíjení. Celková výdrž sluchátek je až 18 hodin. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon a multifunkční tlačítko pro nastavení hlasitosti a přijímání hovorů. Připojení je pomocí Bluetooth 5.0. Nabíjecí pouzdro má až 500 mAh. Nechybí ani technologie Double Leader pro mono použití. Kromě toho sluchátka disponují i aktivním párováním a a hlasovým asistentem. V konektorové výbavě najdete USB-C.

Technologie Double Leader a další

Sluchátka Twin View je možné používat společně nebo jednotlivě. Technologie Double Leader vám ve skutečnosti umožňuje používat jedno sluchátko, zatímco druhé je v nabíjecím pouzdře. Kromě toho mají sluchátka i multifunkční tlačítko pro ovládání hlasového asistenta hovorů nebo hlasitosti.

LCD displej a nabíjení

Sluchátka disponují i užitečným LCD displejem pro komfortní kontrolování stavu nabití vašich sluchátek. Nabíjecí pouzdro disponuje až 500 mAh pro až 18 hodin používání. V konektorové výbavě najdete USB-C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 3 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SBS TWS Twin View bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno