SBS TWS BT390 Lite černá

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ano, Styl nošení: do uší, Výdrž batérie: 24 hod.,


Cena 1 539 Kč

15,39 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka SBS TWS BT390 Lite v černé barvě vám umožní vychutnat si oblíbené skladby. Sluchátka jsou navzájem propojena přes technologii True Wireless Stereo. S mobilním telefonem je spárujete přes Bluetooth, verze 5.0 s dosahem 10 metrů. Předností sluchátek je nízká hmotnost a menší provedení, díky čemuž vás nebudou nijak omezovat. Prostřednictvím zabudovaného mikrofonu s redukcí šumu a ovládacích prvků můžete jednoduše a rychle vyřizovat handsfree hovory, ovládat hlasitost či pořadí skladeb. Zakončena jsou měkkými silikonovými koncovkami pro pohodlnější nošení. Jednoduché a rychlé nabíjení v pouzdře, které v sobě ukrývá nabíjecí stanici s kapacitou 350 mAh. Výdrž sluchátek je 3 hodiny, v pohotovostním režimu je to až 24 hodin.

Pohodlné používání

Používání týchlo sluchátek je opravdu velmi jednoduché a praktické. Ovládání najdete přímo na sluchátkách, takže není nutné vytahovat telefon pro přijetí hovoru, změnu skladby nebo zvýšení hlasitosti. Dokonce vám umožní vytočit poslední volané číslo.

Výdrž a nabíjení

S bezdrátovými sluchátky můžete poslouchat hudbu neptretržite až 3 hodiny. V pohotovostním režimu je jejich výdrž celý den. Sluchátka jsou dodávána s praktickým pouzdrem, které slouží zároveň i jako nabíječka. Sluchátka můžete v pouzdře nabít až třikrát. Pokud je chcete zapnout, stačí je z pouzdra vyjmout. Stejně automaticky se vypnou po vložení do pouzdra. Samotné pouzdro nabijete pomocí dodávaného kabelu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 24 hod.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SBS TWS BT390 Lite černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno