Samsung WW90T986ASH/S7


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 23 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 68 cm. Více info


Cena 27 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 280 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná chytrá parní pračka Samsung WW90T986ASH/S7 má kapacitu bubna pro 9 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min při hlučnosti 72 dB. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a navíc také diagnostikovat problémy.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Zkracuje dobu praní a šetří elektřinu

Technologie QuickDrive přináší hned dvě zásadní úspory. Spoustu času ušetříte díky tomu, že délka praní může být až o 50 % kratší. Navíc pračka spotřebuje až o pětinu méně energie. Těchto vynikajících výsledků dosahuje mimo jiné díky speciálnímu bubnu Q-Drum, jehož hlavní část a zadní deska se otáčejí nezávisle na sobě. Tato dvojí síla dynamicky pohybuje prádlem, které je tak vyprané sice důkladně, ale rychleji.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky.

Inovativní dvířka Add Wash

Zapomenuté tričko na dně koše na špinavé prádlo už nemusí čekat na další praní. Zapomenuté položky, ale i prací prášek či aviváž můžete díky praktickým dvířkům Add Wash přidat i po zahájení pracího cyklu. Přidat můžete ale také ručně prané tkaniny, které potřebujete už jen opláchnout nebo odstředit.

Expresní praní

Důkladně vyčištěné oblečení nemusí nutně znamenat zdlouhavé čekání. Určitě ne s programem Super Speed, který dokáže várku prádla vyprat již za 39 minut. Technologie QuickDrive se postará o dynamický pohyb oblečení a Eco Bubble o jeho skutečně důkladné vyčištění. Řešení Speed ​​Spray zkrátí dobu máchání a zrychlí odstřeďování.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 23
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung WW90T986ASH/S7

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

jan

13. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Lepší pračku jsem nemohl vybrat. Vřele doporučuji