Samsung WW90T554DAE/S7


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 22 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 63,5 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

94.3% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Inteligentní parní pračka Samsung WW90T554DAE/S7 s předním plněním v bílé barvě s černým ovládacím panelem má kapacitu bubnu na 9 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot/min s hlučností motoru 72 dB. Chytrou pračku můžete ovládat na dálku pomocí mobilního zařízení a také diagnostikovat problémy.

Moderní praní s aktivními bublinkami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienicky čisté oblečení. Pračka Samsung je vybavena důmyslnou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje prací prostředek na aktivní pěnu, která šetrně, ale účinně odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. To vše při opravdu nízkých teplotách, čímž šetří spotřebu energie.

Inteligentní ovládání

Udělejte si praní ještě jednodušší a praktičtější. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazí vám všechny důležité informace a zapamatuje si vaše zvyky při používání, aby přizpůsobilo praní přesně vašim preferencím. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který vám v danou chvíli nejlépe vyhovuje. Navíc je v telefonu k dispozici aplikace SmartThings, která vám poskytne řešení případných problémů a další tipy a triky, jak pračku využít na maximum.

Ilustrace

Inovativní dvířka Add Wash

Zapomenuté tričko na dně koše s prádlem už nemusí čekat na další praní. Díky praktickým dvířkům Add Wash můžete zapomenuté věci, stejně jako prací prášek nebo změkčovač tkanin, přidat až po spuštění pracího cyklu. Přidat však můžete i ručně prané látky, které je třeba pouze opláchnout nebo odstředit.

Ilustrace

Skutečně účinná pára

Připravte se na vždy měkké, svěží a hygienicky čisté oblečení. Přesně takového prádla se vám dostane díky parnímu cyklu Hygiene Steam, který vyfukuje účinnou páru skrz buben. Ta pronikne do každého kusu oblečení a odstraní bakterie, alergeny a další nečistoty.

Zbavuje se intenzivních skvrn

Už se nemusíte obávat ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho nemá proti vynikající funkci Bubble Soak šanci. Ta totiž namáčí špinavé oblečení do aktivních bublinek, díky kterým pračka Samsung snadno odstraní i opravdu odolnou špínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 63.5 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí Samsung WW90T554DAE/S7

94.3% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

26. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • tichý chod, mnoho možností nastavení programů
  • Má pěkný design
  • nic

Díky mnoha možnostem nastavení si každý vybere ten správný program pro své prádlo. Super jso bublinky.


Lam

6. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoOnline

22. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíZdeněk

24. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Funguje