Samsung WW90T534DAT/S7


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 22 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63,5 cm. Více info

Barva


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky


Kupte ve výhodném setu
ušetříte až 3 598 Kč

Zobrazit set

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Kupte ve výhodném setu

4,8 / 5

21×

93.7% Kvalita
Výborná

90.5% Hodnota za peníze
Výborná

21 nákup

Zobrazit 21 recenzí

Popis produktu

Předem plněná, chytrá parní pračka Samsung WW90T534DAT/S7 má kapacitu bubna pro 9 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti 72 dB. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a navíc také diagnostikovat problémy.

Moderní praní s aktivními bublinkami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienicky čisté oblečení. Pračka Samsung je vybavena důmyslnou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje prací prostředek na aktivní pěnu, která šetrně, ale účinně odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. To vše při opravdu nízkých teplotách, což šetří spotřebu energie.

Inteligentní ovládání

Mytí je ještě snazší a praktičtější. Chytré řešení AI Control zajišťuje, že ovládání pračky je co nejjednodušší. Zobrazí vám všechny důležité informace a zapamatuje si vaše zvyky při používání, abyste si mohli přizpůsobit mytí přesně podle svých preferencí. Může také navrhnout konkrétní prací cyklus, který vám v danou chvíli nejlépe vyhovuje. Navíc je v telefonu k dispozici aplikace SmartThings, která vám poskytne řešení případných problémů a další tipy a triky, jak pračku co nejlépe využít.

Vždy správné množství mycího prostředku

Už se nemusíte neustále starat o doplňování pracího prostředku nebo změkčovače tkanin. Díky technologii Auto Dispense si můžete připravit mycí prostředek předem na delší dobu. Pračka Samsung totiž automaticky dávkuje optimální množství pro každou dávku prádla, čímž šetří vaši námahu a čas.

Skutečně účinná pára

Připravte se na vždy měkké, svěží a hygienicky čisté oblečení. To je výsledek cyklu Hygiene Steam, který vhání účinnou páru do bubnu. Ta prostupuje každým kusem oblečení a odstraňuje bakterie, alergeny a další nečistoty.

Zbavuje se intenzivních skvrn

Už se nemusíte obávat ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho nemá proti vynikající funkci Bubble Soak šanci. Je to proto, že namáčí špinavé oblečení v aktivních bublinkách, které umožňují pračce Samsung snadno odstranit i opravdu silnou špínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 63.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

21 recenzí Samsung WW90T534DAT/S7

93.7% Kvalita
Výborná

90.5% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miloslava

11. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • 9 kg
 • Obsluha
 • Nic
 • Nic

Miroslav

31. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Zatím vše jak má být

Blanka

10. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Přijde mi docela hlasitá, předchozí pračka byla rozhodně tišší.<br /> Ale musím ocenit stabilitu, že pračka necestuje.<br /> Jinak je zatím předčasné více hodnotit, mám pračku 14dní


Jan

14. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Smart funkce
 • Poměrně tichá
 • Bubble funkce
 • Parní praní
 • Velký buben
 • Ponožky či kapesníky zůstávají mezi těsněním a sklem.

Celkově jsme moc spokojení. Manželka kvůli jednoduchosti ovládání a šetrnosti k prádlu. Já za smart funkce a zásobník na prac.prostředek s aviváží.<br /> Jediné co bych vytkl je občasné zaseknutí malých věcí pod těsněním u dvířek. většinou dětská ponožka či kapesník zůstanou nevyždímané.