Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Prémiová instalace (jen pro vyzvednutí na prodejnách)

  • Komfortní dovoz zakoupeného spotřebiče s instalací.
  • Odvoz starého spotřebiče a úklid obalových materiálů.
  • Orientační prezentace funkcí výrobku vč. tipů pro jeho údržbu.
  • Objednávejte na tel. 800 700 030.

 

 

 

Smart pračka s parním programem

Praktická předem plněná smart pračka Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Chytrá pračka je zařazena do energetické třídy A+++ -40%, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Pračka disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní. Technologie QuickDrive umožňuje zkrátit čas pracího cyklu. S technologií EcoBubble a funkcí BubbleSoak šetrně a úsporně vyperete i silně znečištěné prádlo. Aqua Stop hadice ochrání pračku před nechtěným únikem vody. Všechny funkce a programy si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje.

  •     14 pracích programů: Bavlna, e Bavlna, Super Eco Wash, Syntetika, Vlna, Outdoor, Ekologické čištění bubnu Eco Drum Clean +, 15 'minut Rychlé praní, Máchání + odstředění, odstředění, Pára, Jemné, Ložní prádlo, Super Speed.

Neperte se s časem. Vyšší výkon, rychlejší praní a šetrnější péče

Praním už nemusíte trávit hodiny. Nejnovější modely praček QuickDrive od společnosti Samsung vám pomohou ušetřit čas – a nejen ten. Jejich prací cyklus je zkrácený až o polovinu, navíc je jejich provoz až o 20 procent méně náročný na spotřebu energie. Díky unikátní konstrukci bubnu Q-Drum dochází k nezávislé rotaci zadní stěny a samotného bubnu, takže proudění vody i pohyb prádla v pračce je efektivnější a výsledkem je účinnější odstranění skvrn. Vaše oblečení tak bude vyprané nejen rychleji, ale také šetrněji.


Rychlejší praní znamená více času pro vás

S výjimečně rychlým programem Super Speed zkrátíte dobu běžného pracího cyklu až o 34 procent. Dokonale vyprané oblečení totiž s pračkou Samsung QuickDrive získáte už za 39 minut. Krátký prací cyklus navíc můžete bez obav použít i na silně znečištěné oblečení, vysokou účinnost praní zabezpečuje technologie Eco Bubble. K výjimečné rychlosti praní přispívají také funkce přímého vstřikování a konstrukce perličkového bubnu Q-Drum, které pomáhají snižovat dobu máchání a odstřeďování.

Zapomenuté oblečení není problém

Určitě tu nepříjemnou situaci znáte – poslední ponožka nebo zapomenuté tričko se zázračně objeví až v okamžiku, kdy jsou dvířka pračky zavřená a prací cyklus dávno zahájený. Právě s takovými okamžiky si však pračka QuickDrive dokáže snadno poradit. Je vybavená dvířky AddWash, pomocí kterých lze do pračky kdykoliv přidat nejen zapomenuté oblečení, ale třeba i změkčovací prostředek. Navíc je můžete otevřít v různých fázích programu, takže máte možnost například pouze nechat vymáchat ručně prané prádlo.

Účinné praní pomocí bublin

Ani silně znečištěné prádlo nemusí znamenat nutnost praní při vysokých teplotách vody. Technologie Eco Bubble pračky Samsung QuickDrive poskytuje vysoký čisticí výkon i při méně stupních. Vytváří z pracího prostředku a vody jemnou pěnu, která do prádla pronikne mnohem rychleji a dostane se ke všem vláknům tkaniny. Praní je tak efektivnější a kvalitnější, protože prací prostředek rovnoměrně prostoupí celou textilii, a to i při nižších teplotách. Kromě snížení nákladů na ohřev vody tak Eco Bubble navíc poskytuje vašemu prádlu mnohem šetrnější a jemnější péči.


Odstranění intenzivních skvrn

Pračka QuickDrive si snadno a rychle poradí i s výrazně špinavým oblečením. Stačí pomocí jediného stisknutí tlačítka aktivovat praktickou funkci Bubble Soak, kterou společnost Samsung vyvinula pro použití s výjimečně znečištěnými textiliemi. Její přínos spočívá v přidání další fáze k pracímu cyklu. Během ní je prádlo namočené do aktivní pěny a jejím působením dochází k vyčištění i vysoce odolných skvrn. Narušením jejich struktury se v následujících fázích pracího programu nečistoty mnohem snadněji a rychleji definitivně odstraní.

Mobilní asistent Samsung Q-rator

Chytré pračky QuickDrive přináší vyšší komfort nejen svým výkonem a rychlostí. Poskytují vám i rozšířené možnosti ovládání prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Q-rator. Využijte inteligentní rozvrh Laundry Planner pro snadné nastavení času praní tak, abyste se domů vrátili už k vypranému prádlu. Pokud nevíte, jaký cyklus přesně zvolit, vyzkoušejte funkci Laundry Recipe. Na základě informací o barvě a materiálu oblečení i jeho znečištění vám doporučí vhodný program. A volba HomeCare Wizard se stará o bezproblémový chod smart pračky a snadné vyřešení případných poruch.


Tichý chod a dlouhodobý výkon

Dlouhodobá životnost, minimální hlučnost, nižší spotřeba energie a vyšší výkon. To jsou hlavní vlastnosti motoru s digitálním invertorem, jehož výkonný provoz a výjimečně tichý chod je zajištěn použitím silných magnetů. V porovnání s univerzálními motory praček je nižší také jejich spotřeba energie a mechanické opotřebení. Vyšší odolnosti dosahuje též díky tomu, že nevyužívá běžné uhlíkové kartáče. Výjimečná mechanická kvalita zařízení je potvrzena desetiletou zárukou a dvojnásobně dlouhou certifikací životnosti.

Osvětlení bubnu

Možná se vám někdy stalo, že jste po skončeném programu nemohli nalézt kus oblečení. Nyní se však v bubnu pračky neschová. Samsung QuickDrive je vybavena praktickým světlem, které rozjasní i ty kouty pračky, kde se doposud mohlo zapomenuté prádlo schovávat.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 9 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 14

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 80 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 73 db
Hluk při odstřeďování: 73 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 211 min.
? AquaStop funkce: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 43 L
Celková spotřeba: 0,59 kWh
Roční spotř.en. při praní: 130 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9400 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: WW90M740NOA/ZE

Všechny parametry

Recenze Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Daniela, 25.6.2018

Design pračky QuickDrive je perfektní. Ujíždím na na světýlkách a tak se mi moc líbí nasvícení bubnu. Za mě rychlost není nic překvapivého, ale kvalita praní určitě perfektní. Nejvíce oceňuji funkce s aktivní pěnou, protože se mi u starých praček stávalo, že se špatně rozpustil prací prášek a objevily se mi zvlášť na tmavém prádle bílé skvrny od prášku. Zajímavé je také partní praní. Ovládání je snadné spolu s fajn aplikacemi v telefonu. ... zobrazit víc