Samsung WW90J5446EW/LE vystavený kus s plnou zárukou

Zepředu plněná pračka Samsung WW90J5446EW/LE v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Tento model je vybaven technologií EcoBubble a Bubble Soak. Znamená to, že dokáže vaše prádlo vyprat i ve studené vodě stejně účinně a důkladně jako v teplé. Nabízí 14 pracích programů. Pochlubit se může také inovovaným diamantovým bubnem s otvory ve tvaru diamantů. Nápomocný při obsluze bude i grafický LED displej. Kapacita praní je 9 kg prádla, maximálně otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Digitální invertorový motor s 10-letou zárukou zajistí dlouhodobou a tichý provoz pračky Samsung WW90J5446EW/LE. Při praní dosahuje hlučnost 50 dB a při odstřeďování 74 dB. Crystal Gloss Design pro snadné otevírání pračky. S pračkou můžete na dálku pomocí mobilního zařízení diagnostikovat a identifikovat problémy s aplikací Smart Check. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 35 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

AEG ProSteam L7FEE68SC

Extra úsporná automatická pračka AEG L7FEE68SC s parní technologií ProSteam a s kapacitou na 8 kg špinavého prádla. Max. rychlost při odstřeďování (ot./min) 1600. Pračka se také může pochlubit tichým…

 • Hloubka: 57,1 cm
 • Maximální hlučnost: 51 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktická pračka

Praktická předem plněná pračka Samsung WW90J5446EW/LE je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané, vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro praní 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Pračka je zařazena do energetické třídy A+++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní a sušení. Pračka disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní.

Perte stylově a šetřete energii

Ušetřete obrovské množství energie praním velkých dávek při nízkých teplotách pomocí technologie Eco Bubble™. Bublinky aktivují prací prostředek, který díky tomu rychle proniká přes látku a jednoduše odstraňuje nečistoty - dokonce i ve studené vodě. Tam, kde jste byli zvyklí prát na 60°C, nyní můžete prát na 40°C se stejným výsledkem praní.

Intenzivní odstraňování skvrn

Jediným stisknutím tlačítka aktivujete technologii Bubble Soak, která pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn. Oblečení důkladně nasákne bublinami, skvrny se uvolní a efektivně odstraní.

Tichý chod a dlouhodobý výkon

Dlouhodobá životnost, minimální hlučnost, nižší spotřeba energie a vyšší výkon. To jsou hlavní vlastnosti motoru s digitálním invertorem, jehož výkonný provoz a výjimečně tichý chod je zajištěn použitím silných magnetů. V porovnání s univerzálními motory praček je nižší také jejich spotřeba energie a mechanické opotřebení. Výjimečná mechanická kvalita zařízení je potvrzena desetiletou zárukou.

Zásuvka na detergent s funkcí StayClean Drawer

Tato speciální funkce pračky vám umožní jednodušší vypláchnutí zásuvky na detergent a její lepší využití. Pokaždé když se prací prášek dostane do bubnu pračky, spustí se funkce StayClean Drawer, která má za úkol propláchnout zásuvku. Díky tomu v ní nezůstane žádný prací prášek ani po jejích stěnách a všechen bude využit na prací cyklus.

Jednoduché řešení problémů

Systém automatického sledování chyb Smart Check rozpoznává a diagnostikuje problémy a doporučuje jednoduché řešení problémů pomocí aplikace pro chytré telefony. Takto šetří váš čas i peníze za servis.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 55 cm
 • Maximální hlučnost 74 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 130 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 63 cm

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 61 Kg
Maximální hloubka: 63 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 74 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 180 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: A
Celková spotřeba: 130 kWh
Roční spotř.en. při praní: 130 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9400 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: WW90J5446EW/LE

Všechny parametry

Recenze Samsung WW90J5446EW/LE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung WW90J5446EW/LE