Samsung WW80T534DAW/S7

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Cashback 1 000 Kč

Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 22, Maximální hloubka: 63.5 cm, Třída energetické účinnosti 2021: B, Elektronický informační list


Cena s Cashbackem 1 000 Kč Platí do 31. 10. 2021
Jak získat cashback
12 990 Kč

Cena 13 990 Kč

139,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná, chytrá parní pračka Samsung WW80T534DAW/S7 má kapacitu bubna pro 8 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. při hlučnosti 72 dB. Tuto inteligentní pračku můžete ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení a navíc také diagnostikovat problémy. Výhodou této pračky je i automatické dávkování pracího prostředku.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější praní. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání pračky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví praní přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní prací cyklus, který se momentálně hodí nejvíce. Navíc máte k dispozici aplikaci SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání pračky.

Vždy vhodné množství pracího prostředku

Už se nemusíte neustále zabývat doplňováním pracího prášku či aviváže. Díky technologii Auto Dispense můžete připravit čisticí prostředek na delší dobu. Pračka od společnosti Samsung totiž bude automaticky dávkovat jeho optimální množství pro každou várku prádla, a šetřit vám tak námahu i čas.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Výkon, na který se může spolehnout

Tišší chod i vysoký (a přitom ekologický) výkon zajišťuje technologie digitálního invertoru, která pracuje prostřednictvím svých silných magnetů. Pračka od společnosti Samsung tak zároveň spotřebuje mnohem méně energie a je šetrná k vašim úsporám, ale také k životnímu prostředí. Její špičková odolnost je navíc potvrzena i desetiletou zárukou.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 63.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung WW80T534DAW/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Dominik

15. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tichá
  • Variace nastavení programů
  • Dávkovač pracích prostředků
  • Menu v češtině
  • Připojení na wifi pouze 2,4GHz
  • Dvířka se otvírají na opačnou stranu než dvířka sušičky - byly v setu