Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive vystavený kus s plnou zárukou

21 990 Kč ? Ušetříte 32 % 14 988 Kč

Na splátky spočítat

Produkt je možné rezervovat na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 149,88 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná smart pračka Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive je zařazena v energetické třídě A +++ - 40%. Maximální kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. při hlučnosti díky QDrive motoru 73 dB a pro praní 49 dB. Ovládáte ji otočným voličem doplněným grafickým LED displejem. Nabízí 14 pracích programů a přídavné funkce Bavlna; e Bavlna; Super Eco Wash; syntetika; vlna; outdoor; Ekologické čištění bubnu Eco Drum Clean +; Tmavé oblečení; 15 'minut Rychlé praní; Máchání + odstředění; odstřeďování; jemné; Ložní prádlo; Super Speed. Pračka Samsung WW80M644OPW / ZE disponuje technologiemi QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Inteligentní pračku můžete ovládat na dálku pomocí mobilního zařízení s aplikací Smart Control a také diagnostikovat problémy s aplikací Smart Check. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 32 %
 • Doprava zdarma
 • Doporučujeme

Zvažte i tento produkt

Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive

Prioritní servis do 48 hodin a prémiová instalace zdarma

Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive

Předem plněná smart pračka Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive je zařazena v energetické třídě A +++ - 40%. Maximální kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou…

 • Hloubka: 60 cm
 • Maximální hlučnost: 73 db
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

Prémiová instalace (jen pro vyzvednutí na prodejnách)

 • Komfortní dovoz zakoupeného spotřebiče s instalací.
 • Odvoz starého spotřebiče a úklid obalových materiálů.
 • Orientační prezentace funkcí výrobku vč. tipů pro jeho údržbu.
 • Objednávejte na tel. 800 700 030.

 

 

 

Pračka s množstvím funkcí

Praktická předem plněná smart pračka Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Chytrá pračka je zařazena do energetické třídy A+++ -40%, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Pračka disponuje množstvím vlastností, které vám usnadní každodenní praní. Technologie QuickDrive umožňuje zkrátit čas pracího cyklu. S technologií EcoBubble a funkcí BubbleSoak šetrně a úsporně vyperete i silně znečištěné prádlo. Všechny funkce a programy si velmi jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a LED displeje.

 •     14 pracích programů: Bavlna, e Bavlna, Super Eco Wash, Syntetika, Vlna, Outdoor, Ekologické čištění bubnu Eco Drum Clean +, Tmavé oblečení, 15 'minut Rychlé praní, Máchání + odstředění, odstředění, Jemné, Ložní prádlo, Super Speed.

Neperte se s časem. Vyšší výkon, rychlejší praní a šetrnější péče

Praním už nemusíte trávit hodiny. Nejnovější modely praček QuickDrive od společnosti Samsung vám pomohou ušetřit čas – a nejen ten. Jejich prací cyklus je zkrácený až o polovinu, navíc je jejich provoz až o 20 procent méně náročný na spotřebu energie. Díky unikátní konstrukci bubnu Q-Drum dochází k nezávislé rotaci zadní stěny a samotného bubnu, takže proudění vody i pohyb prádla v pračce je efektivnější a výsledkem je účinnější odstranění skvrn. Vaše oblečení tak bude vyprané nejen rychleji, ale také šetrněji.

Rychlejší praní znamená více času pro vás

S výjimečně rychlým programem Super Speed zkrátíte dobu běžného pracího cyklu až o 34 procent. Dokonale vyprané oblečení totiž s pračkou Samsung QuickDrive získáte už za 39 minut. Krátký prací cyklus navíc můžete bez obav použít i na silně znečištěné oblečení, vysokou účinnost praní zabezpečuje technologie Eco Bubble. K výjimečné rychlosti praní přispívají také funkce přímého vstřikování a konstrukce perličkového bubnu Q-Drum, které pomáhají snižovat dobu máchání a odstřeďování.

Zapomenuté oblečení není problém

Určitě tu nepříjemnou situaci znáte – poslední ponožka nebo zapomenuté tričko se zázračně objeví až v okamžiku, kdy jsou dvířka pračky zavřená a prací cyklus dávno zahájený. Právě s takovými okamžiky si však pračka QuickDrive dokáže snadno poradit. Je vybavená dvířky AddWash, pomocí kterých lze do pračky kdykoliv přidat nejen zapomenuté oblečení, ale třeba i změkčovací prostředek. Navíc je můžete otevřít v různých fázích programu, takže máte možnost například pouze nechat vymáchat ručně prané prádlo.

Účinné praní pomocí bublin

Ani silně znečištěné prádlo nemusí znamenat nutnost praní při vysokých teplotách vody. Technologie Eco Bubble pračky Samsung QuickDrive poskytuje vysoký čisticí výkon i při méně stupních. Vytváří z pracího prostředku a vody jemnou pěnu, která do prádla pronikne mnohem rychleji a dostane se ke všem vláknům tkaniny. Praní je tak efektivnější a kvalitnější, protože prací prostředek rovnoměrně prostoupí celou textilii, a to i při nižších teplotách. Kromě snížení nákladů na ohřev vody tak Eco Bubble navíc poskytuje vašemu prádlu mnohem šetrnější a jemnější péči.

Odstranění intenzivních skvrn

Pračka QuickDrive si snadno a rychle poradí i s výrazně špinavým oblečením. Stačí pomocí jediného stisknutí tlačítka aktivovat praktickou funkci Bubble Soak, kterou společnost Samsung vyvinula pro použití s výjimečně znečištěnými textiliemi. Její přínos spočívá v přidání další fáze k pracímu cyklu. Během ní je prádlo namočené do aktivní pěny a jejím působením dochází k vyčištění i vysoce odolných skvrn. Narušením jejich struktury se v následujících fázích pracího programu nečistoty mnohem snadněji a rychleji definitivně odstraní.

Mobilní asistent Samsung Q-rator

Pračky QuickDrive přináší vyšší komfort nejen svým výkonem a rychlostí. Poskytují vám i rozšířené možnosti ovládání prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Q-rator. Využijte inteligentní rozvrh Laundry Planner pro snadné nastavení času praní tak, abyste se domů vrátili už k vypranému prádlu. Pokud nevíte, jaký cyklus přesně zvolit, vyzkoušejte funkci Laundry Recipe. Na základě informací o barvě a materiálu oblečení i jeho znečištění vám doporučí vhodný program. A volba HomeCare Wizard se stará o bezproblémový chod pračky a snadné vyřešení případných poruch


Tichý chod a dlouhodobý výkon

Dlouhodobá životnost, minimální hlučnost, nižší spotřeba energie a vyšší výkon. To jsou hlavní vlastnosti motoru s digitálním invertorem, jehož výkonný provoz a výjimečně tichý chod je zajištěn použitím silných magnetů. V porovnání s univerzálními motory praček je nižší také jejich spotřeba energie a mechanické opotřebení. Vyšší odolnosti dosahuje též díky tomu, že nevyužívá běžné uhlíkové kartáče. Výjimečná mechanická kvalita zařízení je potvrzena desetiletou zárukou a dvojnásobně dlouhou certifikací životnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 60 cm
 • Maximální hlučnost 73 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 40%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 116 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 68 cm

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 77 Kg
Maximální hloubka: 68 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 73 db
Hluk při odstřeďování: 73 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 211 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 37 L
Celková spotřeba: 0,53 kWh
Roční spotř.en. při praní: 116 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8100 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WW80M644OPW/ZE

Všechny parametry

Recenze Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lucie, 25.6.2018

I když jsem se nepovažovala za příznivce tohoto typu praček, mile mě překvapila. Dobře se ovládá a i když jsem byla zvyklá na něco trochu jiného, naučila jsem se s ní rychle pracovat. Objem pračky za mě tak akorát. Hlučnost (resp. tichost) mi vyhovovala.  Věřím, že další body podchytím až při dlouhodobé práci s ní. Do budoucna by mě určitě zajímala kazivost tohoto produktu.

 • Intuitivní ovládání
 • Tišší oproti mé předchozí pračce
 • Rychle a efektivně vypere
 • „neskáká“ při zapnutí
 • Ovládání je jiné, než jsem čekala
 • Velikost, celková robustní konstrukce pračky

Příslušenství k Samsung WW80M644OPW/ZE QuickDrive