Samsung WW70TA046AE/LE


Kapacita bubnu: 7 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 14, Maximální hloubka: 63.5 cm, Třída energetické účinnosti 2021: B, Elektronický informační list


Cena 9 990 Kč

Sleva 9 % z původní cena: 10 990 Kč Zobraziť nápovědu

99,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná parní pračka Samsung WW70TA046AE/LE má kapacitu bubna pro 7 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlučnosti 72 dB. Pračka také disponuje technologií Eco Bubble, Bubble Soak, Hygiena Steam, Drum Clean a zásuvkou StayClean Drawer.

Moderní praní s aktivními bublinami

Čeká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečení. Pračka od společnosti Samsung je vybavena sofistikovanou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje čisticí prostředek na aktivní pěnu, která šetrným, ale účinným způsobem odstraní i ty nejodolnější skvrny. Vše navíc při skutečně nízkých teplotách, čímž ušetří spotřebu energie i vaše náklady.

Skutečně účinná pára

Připravte se na oblečení, které je vždy měkké, svěží a hygienicky čisté. Právě takové prádlo je výsledkem působení cyklu Hygiene Steam, který vypouští prostřednictvím bubnu účinnou páru. Ta prostoupí každý centimetr oblečení a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

Výkon, na který se může spolehnout

Tišší chod i vysoký (a přitom ekologický) výkon zajišťuje technologie digitálního invertoru, která pracuje prostřednictvím svých silných magnetů. Pračka od společnosti Samsung tak zároveň spotřebuje mnohem méně energie a je šetrná k vašim úsporám, ale také k životnímu prostředí. Její špičková odolnost je navíc potvrzena i desetiletou zárukou.

Zbaví se intenzivních skvrn

Nemusíte se bát ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho už nemá šanci proti vynikající funkci Bubble Soak. Toto řešení totiž namočí znečištěné oblečení do bublin, díky kterým pračka Samsung dokáže snadno odstranit i skutečně odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung WW70TA046AE/LE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno