Samsung WW11BGA046ATLE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 11 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 53 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Samsung WW11BGA046ATLE v bílém provedení s černými dvířky nabízí kapacitu pro 11 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu. Má 14 pracích programů a praktické funkce. K dispozici je odložený start a dětská pojistka.

Moderní praní s aktivními bublinkami

Pračka Samsung je vybavena důmyslnou technologií Eco Bubble. Ta přeměňuje prací prostředek na aktivní pěnu, která šetrně, ale účinně odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Čeká na vás voňavé, vždy hygienicky čisté oblečení. To vše při opravdu nízkých teplotách, čímž šetří spotřebu energie.

Skutečně účinná pára

Připravte se na vždy měkké, svěží a hygienicky čisté oblečení. Přesně takového prádla se vám dostane díky cyklu Hygiene Steam, který přes buben vypouští účinnou páru. Ta pronikne do každého kusu oblečení a odstraní bakterie, alergeny a další nečistoty.

Funkce Drum Clean čistí buben za vás

Čistá pračka je základem čistého oblečení. Proto tento model využívá technologii Drum Clean, která dokáže odstranit až 99 % nečistot a bakterií způsobujících zápach, které by se mohly přenést na vaše prádlo z vnitřku bubnu. Nebudete muset používat agresivní prací prostředek, takže k dokonalému vyčištění stačí kombinace máchání, pulzování a rychlého odstřeďování. Pračka vás navíc sama upozorní, když je třeba buben vyčistit.

Zásuvka StayClean

Přestaňte plýtvat pracím prostředkem a vyhněte se nepříjemné nutnosti čistit jeho zásuvku. Zásuvka StayClean zajistí, že se díky speciálně navrženému systému máchání vodou vypláchne více pracího prostředku. Zůstává tak méně nevzhledné mýdlové špíny a zásuvka zůstává čistší a hygieničtější.

Zbavuje se intenzivních skvrn

Už se nemusíte obávat ani těch nejodolnějších skvrn. Čaj, víno, tráva, krev, make-up... Nic z toho nemá proti vynikající funkci Bubble Soak šanci. Ta totiž namáčí špinavé oblečení do aktivních bublinek, díky kterým pračka Samsung snadno odstraní i opravdu odolné nečistoty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 11 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung WW11BGA046ATLE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi